Forum www.zbuntowanii.fora.pl Strona Główna

 Streszczenia :P BEZ KOMENTOWANIA!!!

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
chochliczysko
Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 845
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gdzieś tam ;P

PostWysłany: 18 Sie 2009 09:11     Temat postu: Streszczenia :P BEZ KOMENTOWANIA!!!

Odcinki 216- 220

Kończą się dla uczniów wakacje. Większość jest już na miejscu. Powoli się zjeżdżają, opowiadają sobie wrażenia. Diegito urządza imprezkę, na którą zaprasza wszystkich z wyjątkiem Rob. Jak Jose pyta go dlaczego, odpowiada że nie chce widzieć Simona.
Tymczasem trwa totalna sielanka w Monterrey, jest tak słodko że aż mdli (oczywiście antyfanów MyM ). Mia z Migiem całują się zwiedzają, bawią, wygłupiają, przychodzi też odpowiedź z biura podróży (chyba, aż tak dobrze nie zrozumiałam) mogą lecieć na Karaiby, ale przecież następnego dnia mają samolot i maja wracać do Meksyku. Mia i Miguel wymieniają uśmiechy, postanawiają jednak skorzystać z okazji, tym bardziej ze dość dobrze byli pilnowani przez Elenę, na prośbę Franco i robić sobie tygodniowe wakacje.

Roberta jest bardzo zawiedziona tym, że ją Diego nie zaprosił, postanawia się zemścić Najpierw rzuca pestkami w rozmawiającego z dziewczynami Diega, on sądzi ze to Leonardo (przyszedł razem z Tomasem bo to jakiś jego kuzyn, ma zamiar ubiegać się o stypendium w EWS). Potem jak całuje jedną z dziewczyn, schowana za drzewem Rob łapie ja za tyłek, dziewczyna odchodzi dając w twarz Diego , a na końcu wkłada pająka do jego buta. On jest niegroźny, ale Diego z Tomim robią raban, ponadto krzyczą ze jest alergikiem i przestraszona Jose wydaje się ze Rob o tym nie wiedziała. W ten sposób Jose wydaje Robertę, chłopcy ją łapią i trzymają nad basenem grożąc że ja wrzucą jak nie powie gdzie jest Roberta. Rob ujawnia się.

Po wakacjach intryga udaje się matce Nico i ten musi wyjechać do szkoły do Izraela. Nico i Lupita żegnają się na lotnisku, obiecują sobie że będą pisać i czekać na siebie. Lupita jest załamana po jego wyjeździe, zgodnie z radą Myry postanawia odwiedzić ojca, bo matka cały czas jest w Guadalajarze. Jest dość dobrze przyjęta i przez ojca i przez macochę, tylko jej przyrodnia siostra Lola jest zazdrosna. Lupita rozmawia z ojcem i ta rozmowa pomaga jej . Lola postanawia tak jak Lupe startować jako stypendystka do EWS.

Trwają zapisy nowych uczniów. Jedną z nich jest córka dyplomaty, Sol De La Riva. Ojciec ma z nią kłopoty wychowawcze bo jest strasznie rozwydrzona i marzy jej się kariera modelki, w środowisku ojca to niedopuszczalne. Postanawiają oni zapisać Sol do tej szkoły, aby ją nauczyć dyscypliny, De La Riva jest bliskim przyjacielem Mendioli, ten prosi, by Sol miała wszystko co najlepsze. Pascual postanawia zakwaterować ją w takim bądź razie w pokoju Mii, Sol wybiera sobie miejsce Mii.
Kolejnym nowym uczniem jest Rocco Bezauri Tym razem jest to syn artystów, jak dobrze zaczaiłam znanego architekta (zajebiście skrytykował układ budowy EWS, mina Pascuala bezcenna). Rocco jest zamknięty w sobie, trochę arogancki, wywyższa sie, żyje we własnym świecie, gdzie są tylko zdjęcia i kamera, prawdziwy indywidualista i artysta. Rodzice postanowili oddać go do szkoły z internatem, by się otworzył na innych. Pascual dokooptowuje go do pokoju Diegita, Tomiego i Gio.

Ponadto pokazane jest zapisywanie Bianki córki znanej pani astronom do 2 klasy.

MyM przylatują do Cancun, meksykańskiej części Karaibów, jest przesłodko, dzwonią do Almy i proszą aby w miarę łagodnie przekazała Francowi, że się trochę spóźnią. Jak Alma dzwoni i mówi że ma do przekazania wiadomość, Franco jej nie chce słuchać. MyM tymczasem idą do recepcji i tam Mig dowiaduje się że Mia zarezerwowała dwa osobne pokoje . Mig jest nieźle wkurzony, odchodzi, pyta sie Mii dlaczego nie chce z nim sypiać, czego się boi, ona odpowiada że nie jest jeszcze gotowa, prosi go o czas. Po długim namyśle godzi się. Wtedy zaczyna się dalszy ciąg sielanki, całują sie bawią, Mig opowiada że słyszał historię o nie zamieszkanej wysepce niedaleko, historii miłosnej Manuela i Marii (inicjały MM ) jak jedno bez drugiego nie mogło żyć, i jak Manuel zginął to Maria umarła z tęsknoty, obiecują sobie miłość aż do śmierci
Do mieszkania Franco wprowadza sie jego najbliższy przyjaciel, prawie brat Gulliermo. Franco opowiada mu co u Mii, że nie chce słszeć imion Marina i Valeria i że ma nowego protegowanego, chłopaka Mii Miguela, u którego zresztą Mia spędza wakacje. Franco przyjeżdża na lotnisko i zszokowany nie znajduje MyMów, dzwoni do Almy, ta mówi że już próbowała mu powiedzieć ale nie chciał słuchać. Przyjeżdża do niej, w tym czasie dzwoni Miguel dowiedzieć się jak Almie poszło z Frankiem, zabiera on słuchawkę Almie i dowiaduje się że Mia z Migiem uciekli, wrócą za tydzień i by ich nie szukał .

Rob na imprezce rozmawia z Diegiem, opowiadają sobie wrażenia z wakacji. Potem odwożą się tym niebieskim skuterem Roberty. Chodź udają przyjaciół widać ze sie kochają, bardzo czułe scenki. Jak Diego wchodzi do domu znajduje Leona w jednoznacznej sytuacji. Jest wściekły na ojca że zdradza matkę, ten mówi Diegitowi że Mabel ich zostawiła.

Gio otrzymuje z domu telefon. Ma natychmiast przyjść. Okazuje sie ze rodzice mają problemy finansowe i nie są w stanie opłacić mu szkoły, musi im pomóc. Mówi Vico że wyjeżdża na trochę i by mu zaufała.

Leonardo zdaje egzamin i dostaje sie, Tomas też zdaje wszystkie poprawki , mówi Diego, że pomogła mu Anita, nowa pracownica z kawiarni, która jest bardzo zdolna...

Pascual ma problemy w szkole, Mendiola mu zarzuca że jest jedynym dyrektorem bez doktoratu. Pascual obiecuje udowodnić swoja wartość. Pili informuje wszystkich po przyjeździe ze podokooptowywano nowych uczniów do klas i teraz są 4 i 5 osobowe. Do pokoju Rob i Jose wprowadza się Raquel. Dziewczyny się z niej zbijają bo nazwisko Sender zmieniła na Byron, Raquel informuje ich, że jej matka poślubiła angielskiego arystokratę w wakacje Byrona i teraz ona też jest członkinią wyższych sfer, przyjęła też nazwisko ojczyma

Celi i Vico są wściekłe jak widzą że Sol zajęła łóżko Mii. Franco przychodzi do szkoły z informacją że Mia i Miguel spóźnią sie parę dni i by usprawiedliwić ich nieobecność. Za nim przychodzi Gulliermo i poznaje Almę, jest nią wyraźnie zauroczony. Potem róbuje się z nią umówić.

Uczniowie są strasznie niezadowoleni z nowych współlokatorów w pokojach. Rob proponuje urządzić protest. W wakacje tymczasem Gandia założył kamery na korytarzu i w klasach i widzi całe wystąpienie Rob. Potem przyłapuje ją z plakatami. Diego zdenerwowany tym że odeszła matka chłodno traktuje Robertę w szkole.
Vico proponuje Gio, by dopóki nie załatwi swoich spraw zatrzymał sie w jej domu, niestety przybywa tam matka Vico.
Do pokoju Mii Vico i Celi oprócz Sol dokoptowano Pilar, dziewczyny znajdują przypadkiem w jej rzeczach papiery, z których jasno wynika że Pilar skłamała gdzie spędziła wakacje. Rob postanawia je wykorzystać w walce z Pascualem.
Sielanki MyMowej ciąg dalszy, pływają, nurkują, całują się, pięknie.


Odcinki 221 -226

Rob umieszcza na tablicy zrobioną informację o wakacjach Pilar i gdzie je spędziła, całą szkoła się z niej śmieje. Schodzi Gandia, daje się podpuścić i opowiada jakie to cudowne mieli wakacje, już nie pamiętam gdzie, chyba na Karaibach, wszyscy skręcają się ze śmiechu, Pilar dławią łzy z upokorzenia. Sądzi że to sprawka Vico i Celi i poprzysięga im zemstę.

Zauważyła że Cali wpadł Leonardo w oko, postanawia to wykorzystać i ośmieszyć Celinę. Diego wszędzie szuka matki, jest załamany, ciągle do niej wypisuje maile, lecz ona nie odpowiada. Okazuje się że te maile przechwytuje Leon, który włamał się do konta Mabel i przechwytuje pocztę. Rozdrażniony i zły na cały świat Diego niezbyt przyjemnie traktuje Rob, ona nie wie dlaczego, w końcu Diego wydaje się, że matka zostawiła go bez słowa, Rob próbuje go pocieszyć, ale ciężko jej idzie.

Sol podrywa kogo się da, napalili się na nią zarówno Tomas jak i Mauricio, jeden z nowych uczniów. Ta jest w siódmym niebie. Jedną z jej ofiar jest nowy, przystojny matematyk, Sol bezczelnie go podrywa.
Wraca do szkoły ubrana na czarno Hilda, okazuje się że prof. Hilario zmarł w dniu ich ślubu i jest wdową

Mig ma fantastyczną wiadomość dla Mii, udało mi się wynająć łódkę i mogą popłynąć na tą miłosną wyspę. Świetna jest scenka jak idą do twej łódki, stoi taka jedna, ogromna, piękna z marynarzem, Mia do niej wbiega uradowana i dziękuje Migowi, a ten z nietęgą miną mówi jej że to nie ta i pokazuje zacumowaną obok maleńką łódkę Mia oczywiście nie chce wsiąść bo się rozbiją, ale w końcu płyną. Potem już jest istna sielanka na tej wysepce, oni sami i woda, zwiedzają, budują sobie zameczki z piasku, Mia znajduje drzewo z wyrytymi inicjałami MM i serduszkiem. Boska jest rozmowa jak zagaduje Miguela ile chciałby mieć dzieci , on śmieje się że to nieważne, może być "nawet cała wyspa princess i charritos" byle z nią , w końcu ustalają z czwórkę i Mig proponuje że może by już zaczęli sie o nie starać...

Za nic nie poprawiają sie stosunki Rob i Diega. Rob dostaje śliczny list od fana, potem on przedstawia się, mówi ze ma na imię Roger i uwielbia RBD. Prosi nawet by zaśpiewali, Rob mówi że na razie nie mogą bo czekają na powrót Miga i Mii. Ponieważ jej stosunki z Diego są bardzo chłodne umawia się z nim na obiad.

Diegito też popada w trans i umawia się z tą dziewczyną z przyjęcia, Veronicą, świetna scenka jak ona go podrywa wystawiając nogi, Diego za przeproszenie prawi się ślini

Jose jest zazdrosna o Lupe . Lupita strasznie tęskni za Nikiem i nie może skupić się na lekcjach, szczególnie matmie, wykorzystuje to Teo, który strasznie chce jej pomagać. Fajna jest scenka jak się uczą i Teo nie pozwala wyjść Lupicie łapiąc ją za rękę. Jose kłóci się o to z Lupitą, ona mówi że zwariowała bo ona kocha Nico, ale jak się uczy znów Teo przyłazi do Lupity, mówi że chętnie jej pomoże, bo jest bardzo smutna z powodu Nico, ta nie jest w ciemię bita i mówi że jest świetnym przyjacielem i pyta czy kocha Jose. Teo robi skrzywioną minę, tak jakby zaprzeczał

MyMy chcą po sielaneczce wracać i okazuje się ze łódka odpłynęła, bo Mig zbyt lekko ją przywiązał. Zostali sami na bezludnej wyspie, bez jedzenia, lekko ubrani i nikt nie wie gdzie są. Są przerażeni, szukają łódki lecz ona jest daleko. Próbują sobie radzić, Mig obiecuje Mii że wszystko będzie dobrze. Na początku jedzą jakieś owoce, chyba banany, potem głód porządnie daje się we znaki, Mig wpada na pomysł i łowi dwie ryby. Scenka boska jak się Mia pyta co to , a on wkurzony że" Vico i Celi- nie widzi"
Alma i Memo namierzają MyMów w hotelu, trochę są zaniepokojeni bo nie spędzili w nim nocy. Franco w tym czasie jest w Nowym Jorku w sprawach zawodowych, strasznie sie cieszy że MyMkom nic nie jest, obiecuje sobie że poważnie z nimi porozmawia

Pilar namawia Rocco by śledził Celinę i ją nagrywał. Ona wysyła do niej liścik miłosny od Leonardo. Celi odpowiada i umawia się z nim na spotkanie, jak Leo przychodzi rzuca sie na niego i całuje, ucieka jak dowiaduje się że zaszła pomyła, ale Rocco to nagrał. Daje płytę Pilar, ta ją podmienia na lekcji geografii i cała klasa widzi zaloty Celi, naśmiewają się.

Kolejną wielbicielką Leosia jest Lola, młodsza siostra Lupit, uwodzi chłopaka jak ten ją odtrąca ta udaje skrzywdzoną, Leo dopada Gaston i każe mu pompki robić.
Niedobrze się dzieje u Gio, musi pomagać rodzicom w sklepie, po tym jak stracili majątek. Jak zwykle to ukrywa. Gdy się go Vico pyta gdzie idzie, mówi że umówił się z Diegiem i Tommim. Vico idzie do nich z pretensjami, oni mówią ze dawno z Gio nie wychodzili. Vico już wie, że Giovanni ją okłamuje. Podsłuchuje to Pilar, jak dzwoni do Vico Gio z wyjaśnieniami podaje się za nią i mówi szeptem udając chrypkę i chorą.
W trakcie obiadu Rob i Rogera przychodzi Diego z Veronicą. Oboje są zazdrośni, Rob zaczyna całować Rogera, Diego odpowiada tym samym. Mają pecha bo właśnie wtedy przyszłą Alma z Memo do restauracji i to widzi. Rob Rob awanturę. Rob się jej nie słucha, przychodzi Diego do stolika Rob i ją krytykuje do Almy.
MyMy ze strachu zaczynają się kłócić, Mia ucieka i spada ze skarpy. Mig ją znajduje, ale ona dostaje gorączki. Miguel musi jak najszybciej sprowadzić pomoc. Szuka kawałka drewna, by móc popłynąć, na szczęście znajduje starą deskę. Żegna sie z Mią, obiecuje że na pewno wróci jak ten z legendy. Mia nie chce go puścić bo się o niego boi. Mig płynie, ale sam jest zmęczony i mu kiepsko idzie, na szczęście znajduje go inna łódka, i płyną po Mię. Z nią jest coraz gorzej, pisze pożegnalny list, w którym przeprasza ojca, za to że tak uciekła i nie była zbyt dobrą córka i zapewnia Miguela że go kocha i dziękuje mu za to że ją pokochał taką jaką jest. Jak Mig przypływa znajduje pożegnalny list, jest zrozpaczony


Odcinki 227 - 231 (12-16 II temp.)

Powrót MyMków do szkoły. Gandia traci stanowisko.


Miguelowi w końcu udaje się znaleźć Mię, jest nieprzytomna. Bardzo rozpacza sądzi że umarła, błaga żeby sie ocknęła. Przysięga że już nigdy nie narazi jej na takie niebezpieczeństwo. Na szczęście Mia odzyskuje przytomność,
cieszy się, że Migowi nic sie ni stało i po nią wrócił. Lekarz po zbadaniu już w hotelu, mówi że nie jest z nią aż tak źle.

Celina po upokorzeniu nie chce opuścić za żadne skarby pokoju, radę znajduje Rob, która przyprowadza Leonardo, by porozmawiał. Leo mówi jej, że bardzo ją lubi bo jest wspaniała, nie ma pretensji do niej ani sienie wyśmiewa, miło mu nawet, prosi by wyszła i nie dawała poznać po sobie prześmiewcom.
Vico coraz częściej kłóci się z Gio, żąda wyjaśnień gdzie był, bo na pewno nie z chłopakami, Gio mówi że przecież do niej dzwonił, Vico nazywa go wstrętnym kłamcą. Pilar dopełnia zemsty na Vico, przypadkowo zderza się z Gio, jak ten szedł z notatkami, podkłada liścik miłosny do jakiejś panienki w te notatki, potem udaje że nie może dogonić Gio i daje te rzeczy Vico.. Mówi żeby mu oddała, bo go nie dogoniła, a liścik jest pewnie do niej. Vico go otwiera i czyta jak panienka dziękuje Gio za fantastyczną noc, podane jest imię i telefon. Vico pod niego dzwoni podając się za siostrę Gio, bo nie było go w nocy w szkole. Ten telefon ma oczywiście Pilar, która zmienionym głosem mówi jakiego to ma fantastycznego brata, ma nadzieję że ich przelotny romans szybko sie nie skończy, i żeby sie nie martwiła, bo Gio rzeczywiście był u niej. Vico płacze, jest załamana, myśli ze Gio ją zdradził, robi mu karczemną awanturę
Sol zostaje złapana na randce z Mauriciem przez policję (przekroczyli prędkość) potem jest umieszczona w gazecie informacja o tym że dwoje uczniów EWS spisała policja. Gandia jest wściekły. Na ogólnoklasowym zebraniu grozi zarówno Sol jak i Mauricio poważnymi konsekwencjami. ich obroni staje Rob i Teo. Mówią że jak to się stało byli po szkole i byli wolni, więc mieli prawo się umówić. Gandia się nie zgadza, grozi że uczniem są 24h na dobę i im nie wolno. Po jego wyjściu Rob ogłasza zebranie znowu w sprawie walki z Gandią, nie zgadza się na taką tyranię. Postanawiają dać mu nauczkę. Robią rzeźbę z jego podobizną, a w środku Teo umieszcza fajerwerki, mają one wybuchnąć u Gandii. On to wszystko widzi w kamerze. Po tym jak otrzymał ją, rozbraja fajerwerk i zatrzymuje rzeźbę, ale Rob też nie jest w ciemię bita. Po tym jak afera plakatowa wyszła na jaw podejrzewa że Pilar donosi ojcu i jak go nie ma podmieniają rzeżbę na normalną. Tymczasem Gandia wzywa wszystkich rodziców V klasy, i mówi że ich dzieci są terrorystami z przywódcą Pardo na czele. Wybucha awantura, jest też Mendiola, pokazuje rzeżbę w której niby była ukryta bomba, ale to jest podmieniona atrapa. Rodzice sie na niego wkurzyli grożą skargą.
memo proponuje Almie, skoro tak razem szukają MyMków, by nie wracała do siebie bo jest późno, a spała u niego "u Culoccich". Alma się śmieje że gdzie miała by spać w łóżku Franca czy Mii , memo proponuje jej własne by się nie krępowała a sam pójdzie na kanapę. Rano Wraca z Nowego Jorku Franco i zastaje Almę w łóżku Memo a ten jej śniadanie do łóżka przynosi jest zazdrosny i zgorszony, Alma nie zaprzecza jego sugestiom, dopiero jak wychodzi Memo wyjaśnia mu że nic nie zaszło, jak może o nim czy Almie tak myśleć na dodatek w jego domu, po prostu do późna szukali MyMków. Mia dzwoni do domu i mówi Francowi że wracają następnego dnia
Roger jest coraz bardziej natarczywy wobec Rob, ona postanawia to w końcu raz na zawsze zakończyć związek. Do tego samego wniosku dochodzi Diego i zrywa z Veronicą. Ale Veronica nie daje za wygraną i rzuca się na niego i całuje na schodach. Przychodzi Rob i to widzi, zła wraca do Rogera, mówi że sie namyśliła i chce z nim być, przyprowadza go i całują się obok Diega z Vero Potem Diego chce porozmawiać i się pogodzić, ale obrażona Rob nie chce słyszeć, mówi że nigdy by nie związała się z takim facetem jak on.
Na lotnisku na MyMków czeka Franco, jego mina bezcenna, MyMków zresztą też , bez słowa odwozi ich do szkoły. Mia mówi że strasznie za wszystkimi tęskni, nawet za Rob W szkole na ich widok wszyscy strasznie się cieszą, mówią że nie mogli się doczekać. Mike mówi że zrobili sobie krótkie wakacje w Cancun, niezła jest reakcja pozostałych, te okrzyki, gwizdy i spojrzenia (już my tam wiemy co wyprawialiście )
Mia idzie do pokoju i podchodzi do niej Gaston, jest przestraszona. Gaston prosi pannę Colucci o rozmowę. Mia idzie, ale boi się go wyraźnie, Gaston jej mówi, że nie ma do niej pretensji o tą pułapkę, bo zasłużył na nią wydając ich koncert i pewnie to zrobiła dla Miguela, wybacz jej i prosi ją o wybaczenie. Mia nie wie co powiedzieć, mówi że jego uczucia się nie zmieniły, Mia że jest z Migiem. On że wie o tym i się cieszy, bo chce by była szczęśliwa, prosi by zostali przyjaciółmi, Mia podaje mu rękę.
W pokoju Mia przeżywa kolejny szok, dziewczyny nie przekazały jej że Sol zajęła jej łóżko i tam są jej rzeczy, jak je próbuje usunąć, wpada Sol i kłóci sie., Mia biegnie do Pascuala, ten mówi że Sol była pierwsza, i nie ważne że tam spała w zeszłym roku, i Sol tam zostanie, nieprzyjemnie też komentuje wyjazd nastoletniej uczennicy ze swoim chłopakiem sam na sam na wakacje, że to jest kara.
Mia wraca do pokoju, i wyznacza sektor Sol koło Łóżka a pozostały należy do Mia's Club i ma się nie zbliżać.
Lola mówi BIance że nie znosi Lupity, słyszą skomlenie i znajdują małego szczeniaczka, któremu dają na imię Chopy i chowają go w magazynku.
Leo śledzi Lolę, bo ją podejrzewa o zniszczenie makiety Lupity, i podłożenie tam szczura. Idzie za nia i znajduje ją w magazynku Wraz z Biancą i malutkim szczeniaczkiem Chopym. Każe powiedzieć Lupicie prawdę o makiecie. Lola idzie na lekcję i mówi Lupe i nauczycielce że to ona podłożyła szczura wraz z Leo Lupe potem rozmawia z Leosiem że nie daje rady z Lolą. Lupe rozmawia z Jose, mówi że nie może uwierzyć że mogła pomyśleć że chce jej odbić Teo, ona po prostu bardzo tęskni za Nico i nie może skupić sie na lekcjach a Teo jej tylko pomaga i kocha Jose, jose przeprasza Lupitę
Mendiloa przynosi informacje Pascualowi, ze ostatni wybryk to przegięcie i rada postanowiła odwołać go ze stanowiska. Decyzja jest nieodwołalna. Pascual informuje o tym uczniów.
Mig przykleja sobie zdjęcie baaardzo skąpo odzianej panienki na szafkę (jednak faceci wszyscy są tacy sami ) i słyszy damski głos za sobą, boi się ze to Mia i za chwilę będzie miał ciepło, a to Sol, która zalotnie pyta czy nie pomógłby jej w literaturze, bo przez te przenosiny ma zaległości. By się jej pozbyć Mike się zgadza Tomas widząc bezskuteczność jego działań wobec Sol, próbuje poderwać znowuż Anitę, ta się cieszy, widzi to Raquel i naśmiewa sie ze "skośnookiej" sympatii Tomasa.
Mia z Celi widzą Mika z Soi jak ten zawzięcie jej literaturę tłumaczy, a ta go bezpardonowo podrywa. Mike udaje że nie widzi jej zachowania, ta zdejmuje mu krawat, to już jest dla Mii za wiele wpada z karczemną awanturą. nie przyjmuje do wiadomości tłumaczenia Miga. Potem wypłakuje się na ramieniu Celi, uważa że Mig jej nie kocha bo już dzień po powrocie z Cancun ugania sie za inną, jak się spotykają Mia mówi Miguelowi, żeby nie czuł sie zobowiązany i zwraca mu wolność. Trzyma też w ręce chyba naszyjnik od niego by mu dać. Mike jej sie pyta czy naprawdę tego chce, bo on nic nie zrobił, Mia potwierdza, boska scenka jak zły na nią Miguel wyciąga rękę Mia jest przerażona i zamiast zerwać łapie ją i przytula Mówi że pomagał tylko w lekcjach Sol, ale ją kocha, Sol jest po prostu ładna. Tekst dobija Mię i ucieka, Mig ją goni, przewracają się próbuje jej tłumaczyć że ją kocha i żeby nie była zazdrosna, ale Mia nie reaguje i kopie go w czułe miejsce.
Vico i Celi mówią jej że przesadziła i powinna Miguela przeprosić Scenkę z Sol widziała Pilar, która chce sie zemścić na Sol, ale zmienia front i postanawia dokuczyć Mii i namawia Sol do podrywania Miguela
Mike siedzi zły, przychodzi Sol i pyta się czy Mia się gniewa, Mike odpowiada że jej przejdzie bo ją zna a Mia jest zazdrosna. Sol wykorzystuje go i opowiada jakąś ckliwą historię o byłym chłopaku, którego straciła przez własną zazdrość, w tym czasie Pilar przyprowadza Mię która chciała przeprosić Miguela do niego i widzi ona jak Sol obejmuje Miga. Jest wściekła, nie pozwala się wytłumaczyć Migowi, chyba nawet uderzyła go, Mike ma dość scen zazdrości.

Pilar prosi by się przyznali z tą rzeźbą, Rob mówi ze cała klasa musi podjąć decyzję i urządzają głosowanie. Po podliczeniu głosów wychodzi że uczniowie są przeciwko Gandii i nie zamierzają sie przyznać, Pilar płacze i wybiega. Gandai tymczasem pakuje swoje rzeczy, boi się że Pilar też będzie musiała odejść bo nie ma za co jej szkoły opłacić.
W celu uzupełnienia poprzednich streszczeń jest jeszcze boska scenka, chyba z 228 odcinka jak Franco przychodzi porozmawiać z Mią o ucieczce, jest bardzo na nią zły i rozczarowany jej zachowaniem, mówi że przecież zgodził sie by całe wakacje spędziła u Miguela. Mia próbuje mu wytłumaczyć że po prostu chcieli pobyć trochę sami. Franco, że właśnie o to mu chodzi, że im pewnie o seks chodziło i dlatego uciekli, że nie spodziewał się po nich takiego braku odpowiedzialności (Mia jest speszona i chce wyjaśniać, ale Franco ją do głosu nie dopuszcza) potem puscza tekst odcinka czy "będzie dziadkiem" aż w końcu Mia mówi mu że w hotelu mieli osobne pokoje, kocha Miguela i po prostu czeka na właściwy moment, a jeśli chodzi o ucieczkę to naprawdę chcieli być sami. Potem jeszcze raz Franco przychodzi i mówi że ma problemy z oddziałem w Hongkongu i musi wyjechać tam na jakiś czas, że Memo zgodził się zamieszkać u nich i podpisać mu upoważnienie do reprezentowania go w sprawach Mii, mówi też że prosił Almę by sienią opiekowała, bo nie wie kiedy wróci (tam chyba nawet jakiś wypadek był )


Odcinki 232- 236 (17- 21 II temporady)

Rozpad RBD, tyrania nowego dyrektora Fonta, upokorzenie Santosa, donos Diega na matkę, rozpad związku Gio i Vico, intrygi Sol, duży kryzys MyMów i pogodzenie się, kłótnie DyRów.


Po tym jak Diego chciał się pogodzić a Rob go delikatnie mówiąc posłała do diabła, Mia urządza kolejne sceny zazdrości Migowi, a do Gio nie odzywa się Vico o Nastshę (nie wiem o co jej chodzi, jak Natasha ) chłopaki siedzą w kawiarni w szkole i użalają się, który ma gorzej ze swoja dziewczyną . Dochodzą do wniosku, że kobiety są dziwne, nikt ich nie zrozumie a poza tym to wariatki i wszystkie są takie same Potem przychodzą Mia i Rob z odpowiednim fochem Wink mówią, iż chciały porozmawiać o RBD i żeby zacząć próby, Mia proponuje by odbywały się one u niej w domu, bo jest pusty, a Memo się zgodzi. Dziewczyny potem odchodzą, Diego z Migiem są wściekli bo był strasznie oficjalne, Diego proponuje by dać im nauczkę, skoro są zazdrosne, to dadzą im powód. Jak odbywa się próba (Gio i Lupe nie mogli przyjść) przychodzą zaproszone przez Diega i Miga Veronica i Sol, dziewczyny są strasznie zazdrosne i wściekłe. Sol i Vero tańczą prowokująco wokół chłopaków, oni mają świetną zabawę, w końcu by dopiec dziewczyną pytają sie czy nie zostałyby tancerkami w grupie. Tego już dla dziewczyn za wiele, rzucają się na rywalki bijąc się z nimi. Diego i Mig nie mogą ich rozdzielić, wkracza Memo i Peter Pytają co sie stało, zła Mia oznajmia ze nastąpił właśnie koniec RBD, Mig nie może uwierzyć, pyta czy naprawdę tego chcą, Rob potwierdza mówiąc ze tak, i żeby się nie martwili, bo znaleźli wspaniałe tancerki i bez problemów mogą występować w klubie nocnym... .

Victoria jest załamana historia z Natashą, Gio cały czas mówi je,j że nie wie o co chodzi, ma dość, zbiera wszystkie rzeczy od niego, zwraca mu i mówi ze to koniec. Gio nie rozumie, strasznie rozpacza (nawet mi go żal było, chyba naprawdę bardzo kochał Vico). Widzi go Diego, opowiada co się stało na próbie i jak dziewczyny rozbiły RBD, mówi że ma dość kobiet, bo wszystkie są takie same, zostawiają bez słowa, nawet go matka zostawiła nie dając znaku życia, że ojciec ma rację mówiąc by nigdy nie ufał żadnej kobiecie, nawet matce. Dzwoni do Leona, mówi że zgadza się podpisać donos na matkę Leon wcześniej przygotował dokument, w którym napisane było że Mabel przemocy nadużywała, żę była złą matką, porzuciła dziecko i dlatego występuje o rozwód, każe podpisać Diego, ten ma opory, ale... podpisuje

Przychodzi nowy dyrektor Font. Chce poznać piatą klasę, bo wiele o niej słyszał, miedzy innymi to, że brak im dyscypliny i potrzebują nadzoru. Krytykuje ich zachowanie i strój, najbardziej czepia się stojącego w kącie Santosa. Jak Santos idzie, to pewnie by jakoś wytłumaczyć, że wcześniej go nie było widać, Rob i Jose o nim rozmawiają. Jak obok nich przechodzi mówią że niezłe ciacho, tylko szkoda że nie integruje się z klasą i trzyma z dala, one chętnie by mu pomogły w tej integracji (kto by nie Ya winkles ).
Dyrektor pyta się go jak się nazywa, odpowiada że Santos Echague Rojas, dyro czy pozostali członkowi rodziny Echague to hipisi. Na szczęścia jak zwykle odważny Miguś zaraz podbiega i mówi że nie można tak traktować ucznia, Santos nie złamał regulaminu. Pozostali podbiegają za Miguelem i dyro wychodzi mówiąc ze wrócą do tej rozmowy. Na drugi dzień znowuż przychodzi i mówi, iż kontaktował się z rodzicami Santosa, zaprzeczyli by byli hipisami, mówią że nie dają sobie rady z jego wyglądem. Wywołuje go na środek i brzytwą ścina mu te piękne dredy przy całej klasie. Uczniowie są zszokowani i wstrząśnięci, Santos wychodzi, wybiega za nim Lupita proponując że mu pomoże z włosami, bo zna się na fryzjerstwie. Santos bardzo załamany odchodzi
W kawiarence porąbany Leoś nagrywa się z niego (jak ja tego ... nie znoszę ) Santos rzuca siego do niego, rozdzielają ich, Rob próbuje z nim pogadać i pomóc mu.
Rąbnięty Leoś zaczyna podwalać się do Lupity, wysyła do niej liścik z zaproszeniem na randkę i pisze "panna Fernandez". Do jego pokoju włamuje się Lola z Biancą, czytają liścik i Lola myśli że to o nią chodzi. Na spotkaniu Lupita mówi Leosiowi o Nico, że go kocha i tęskni (nawet sienie spodziewałam ze mnie ucieszą słowa Lu o tęsknocie za Nico ) i odchodzi i potem wpada Lola.

Mia mówi ze to najgorszy tydzień w jej życiu, rozpadło się RBD, rozpada związek z Mikiem, musi znaleźć sobie jakieś zajęcie, zająć się projektem, jak Lupe sienie zgadza, postanawia wszystkie swoje stare rzeczy oddać do sierocińca. Vico i Celi jej pomagają. Sol widzi w tym okazję do dokuczenia Mii, mówi dyrektorowi o tym co Mia zamierza, że mają zamiar w nocy zawieźć ubrania do domu dziecka, że może to wykorzystać, on w zamian za to zgadza sie na jej sesję zdjęciową. Potem Sol idzie do Miguela i mówi mu, że Mia postanowiła prawie nowe, markowe rzeczy wyrzucić na śmietnik.Mig nie może uwierzyć, że jest taką materialistką, postanawia dać jej nauczkę, idzie z Sol do pokoju i w worki pakuje też nowe, świeżo kupione rzeczy Mii, prawie nie zostawiając jej ubrań Jak dziewczyny przyjeżdżają do sierocińca, tam już z kamerami i telewizja czeka dyrektor, który mówi że wraz z uczennicą Colucci postanowili im pomóc, dlatego też są kamery. Mia jest zła, potem jak wyciągają ubrania widzi też swoje nowe rzeczy, mówi dyrektorowi że nic jej nie mówił, nie zgadza się na kamery, bo nie robi tego dla promocji, tylko że chce pomóc. Font jej grozi że jeśli spróbuje pisnąć słówko to ją ze szkoły wyrzuci za samowolne opuszczenie szkoły. Mia jest załamana. Program w telewizji widzi Mig i Sol. Jest zły na siebie, bo domyśla się że Mia chciała pomóc, a on dał się podpuścić i pozbawił Mię ubrań. (Mimo to nie przegania uwieszonej na nim Sol ) widzi ich Roberta, unikająca Rogera, jest zniesmaczona zachowaniem Miguela. Płacząca Mia spotyka Rob, ta jej gratuluje "świetnej promocji" Mia odpowiada że nie zrobiła tego dla poklasku, chciała pomóc, to Font ją wykorzystał, Rob jej wierzy, mówi że widziała Miga z Sol, Mia mdleje

Mię próbuje pocieszyć Lupita, zabiera ją do magazynku i pokazuje Czopka, pieska którym sie opiekują. Przychodzi Mig z przeprosinami, Mia nie moze uwierzyć ze dał wiarę Polly Pocket i pomyślał że jest taką materialistką, i oddał jej ubrania, nie przyjmuje przeprosin i przestaje się do niego odzywać, z tyłu stoi triumfujący Gaston, związek MyMów wisi na cienkiej niteczce.
Font robi zdjęcia Sol, ona stoi w odpowiednich pozach. Wcześniej wyrzuca matematyka. Julia widziała jak niedwuznacznie Sol go podrywała i doniosła dyrektorowi. Ale Font postanawia zatrzymać pomocną Sol i za molestowanie uczennicy wyrzuca nauczyciela. Hilda i Julia są oburzone.
Alicia przez przypadek znajduje zdjęcia Sol w biurku Fonta, nie może uwierzyć, mówi o tym Hildzie, rozmowę podsłuchuje Santos, który szuka okazji do zemsty na dyrektorze.

Lekcja w-f. Chłopcy mają zajęcia na basenie, które prowadzi nowa nauczycielka, Fatima. Wpada ona w oko Diego, który postanawia, że będzie udawał nieprzytomnego i postara się o sztuczne oddychanie. Skacze do wody i udaje topielca, niestety jego plan spalił na panewce, bo za nim oprócz Fatimy skoczył Leoś i to on robi mu sztuczne oddychanie . Mig i Gio umierają ze śmiechu a Diego "po przebudzeniu" płucze sobie usta w basenie i chce zabić Leosia .

Dziewczyny grają w rugby, zajęcia prowadzi Gaston, specjalnie kapitanami przeciwnych drużyn robi Mię i Sol. Sol z zawiści uderza z całej siły piłką Mię, aż ta mdleje (w sumie śmieszna scenka ). Do leżącej na jakiejś leżance Mii przybiega zaniepokojony Mig, Mia nie chce go widzieć bo "okropnie wygląda", ale Mig nie odchodzi, mówi, że jest śliczna jak zawsze Mia opowiada mu co się stało i że to nie był wypadek, lecz Sol specjalnie to zrobiła. Mig prosi by przestali o niej mówić i sie pogodzili, przypomnieli sobie Cancun, pyta sie jej czy wciąż go kocha, ona potwierdza, on też i zaczynają sie całować, wtedy wchodzi Sol i widzi ich całujących się Z ich widoku cieszy się też Rob, fajnie sie kłócą z Rob bo ta wyjechała ze swoimi neuronami (Rob naprawdę martwiła się o nią, ale nie chciała pokazać i spytała czy tym uderzeniem nie został uszkodzony jej ostatni neuron )
Potem rozmawiają o tym iż najwyższy czas scalić RBD i by przestali się kłócić. Idą do Diega, ten gra w tenisa uderzając piłeczkami w zdjęcia Rob( tekst Rob "fajne zdjęcia" ). Diego zły na Rob nie chce, rob mu wyjeżdża z rozpieszczonymi synkami tatusiów.
Tomas próbuje dowiedzieć sie dlaczego, domyśla się, że to z powodu Rob i dlatego że sie spotyka z Rogerem. Idzie do Rob, rozmawia z nią, podpuszcza co czuje do Rogera, jak ta mówi ze go tylko lubi i odchodzi widać dyktafon. ma zamiar to puścić Rogerowi, by dał obie spokój z Rob. niestety widzi tą scenkę Jose i wyjmuje kasetę.
Bianca i Lola zabierają Czopka na spacer, ten obsikuje spodnie dyrektorowi. Font każe Gastonowi złapać pieska i zabić. Dziewczyny widząc jak sieka jakieś mięso, myślą, że to piesek, rozpaczają, zawiadamiają Mię, Lupę, Leosia i Dante. Potem Gaston przynosi mięso dyro, ten każe mu je ugotować i zjeść Boska scenka jak Gaston je i wszystko mu w gardle staje, a w krzakach obserwujący ich pozostali, którym na wymioty się zbiera. W rzeczywistości Gaston schował Chopka do pudełka.

Jose zabiera Teo na rower, ale ten nie umie jeździć i się wywala. Teo mówi Migowi, że Jose go irytuje tym, iż chce go upodobnić do siebie, a on nie jest taki, ponadto wydaje mu się że ją kocha, ale tylko wydaje mu się...


Memo poznaje w Fatimie dawna znajomą, ona opowiada mu o problemach mieszkaniowych, ten zaprasza ją do domu Coluccich, widzi to Alma i jest zazdrosna


Odcinek 237 - 241 (22 - 26 II temporady)

Rob spotyka się z Rogerem, Próby pogodzenia DyRów, Wyrzucenie profesora Gonzalo Mirandy i Myry ze szkoły, zemsta Santosa, RBD ma tańczyć na koncercie Almy, Lola zakochuje się w Leosiu, intrygi Gastona


Rob idzie po rozum do głowy i chce zerwać w końcu z Rogerem. Jemu też próbuje puścić kasetę z wyznaniem Rob Tomas, lecz nic z tego nie wychodzi, bo zamiast wyznania są piosenki. Jose przyznaje sie, że podmieniła kasety. Roger jest nie w ciemię bity, domyśla się, że Rob go chce zostawić więc namawia kumpla, by wmówił Rob że jest ciężko chory i w każdej chwili może umrzeć, musi też bez przerwy brać jakieś pastylki. Przerażona Rob, postanawia nie zrywać bo nie chce go mieć na sumieniu. (Świetna jest scenka jak wyobraża siobie że umarł przez nią )
Teo daje kwiatki Jose i po tym co mówił Migowi jest dla niej bardzo słodki, chyba ma wyrzuty sumienia. Alicia próbuje zrobić wrażenie na Foncie, ale ten nie zwraca na nią uwagi.
Z zemsty za Chopka Leoś, Mia, Lupita, Lola, Bianca i Dante porywają Gastona , zakładają mu tekturowy worek na głowę i wpadają na "genialny" pomysł, zabierają Gastona do domu Mii i tam mają go zamiar oddać w ręce ogromnego psa Mii, skoro on zabił Chopka Na szczęście w ostatniej chwili Chopek wybiega, i tak nieszczęsne życie Gastona jest uratowane.
Mia, po tym jak pogodziła się z Miguelem i nastąpiła totalna sielanka MyMkowa , postanawia pogodzić drugą parkę . Mig jest mile zaskoczony tym, że Mia tak bardzo chce pomóc Robercie, Mia przypomina mu że to dzięki niej są razem bo podmieniła bilety, chce się jej odwdzięczyć, ale muszą sprawdzić co naprawdę czują do siebie. Wtedy jest ta boska scenka, jak Miguel Robertę, a Mia Diega wypytują o uczucia, a ci wkurzeni na siebie mówią, że nienawidzą się nawzajem, są szaleni i cały czas uprzykrzają im życie,( śmieszna scenka, Rob opisując jak nie cierpi Diega, aż bije Mia, a Diego chce dusić Mię twierdząc ze Rob to wariatka ). Diego dochozi do wniosku, że nie może zostawić RBD iwraca do grupy. Chłopakom strasznie podoba sie Fatima, Mig razem z Mauricio zaczajają się i jak schodzi gwiżdżą na nią. Mają pecha, bo tą scenkę widzi Mia, schodzi pierwsza i Mig dostaje niezły wycisk ("posłuchaj mnie charrito, jak nie przestaniesz oglądać sie za spódniczkami, to cię zabiję, nie pozwolę by mój chłopak oglądał się za innymi, zrozumiałeś" i trzyma go za fraki , Mig chyba by wolałby ich Font, a nie Mia zobaczyła ). W ogóle 238 odcinek, to jeden z śmieszniejszych. Boska scenka jak Gandia stara się o pracę i ma rozmowę kwalifikacyjną po angielsku, umarłam ze śmiechu ("Pardon ? A Pardo is łan girl z Elit Way School ).
Santos przystępuje do działania. Mówi Fontowi, że przemyślał jego zachowanie i wie, że ma racje, chce się odwdzięczyć i pomoże mu zrobić film o jego sukcesie w szkole. Sol nie daje spokoju profesorowi Mirandzie, który każde jej zostawić się w spokoju. Widzi to Myra, mówi Sol co o niej myśli, jak się kłócą wchodzi Font i mówi Myrze że nie ma prawa wtrącać się w sprawy uczniów, mówi że wierzy Sol nie Myrze i wyrzuca ją z pracy i szkoły, widzi to Lupe. Anita zostaje prowadzić kawiarnię, jak Myra odchodzi. Przeprowadza się ona do Almy.
Uczniowie opowiadają profesorowi Gonzalo jaki jest dyrektor, co zrobił Santosowi i Myrze i by im pomógł. Sol grozi Lupicie, w jej obronie staje Lola i grozi Sol co to jej nie zrobi, jak się nie odczepi od Lupity. Sol składa oficjalną skargę na profesora Mirandę, że ją napastował i ten traci pracę. Uczniowie organizują protest w jego obronie. Font szczuje ich psami (Santos się wyłamuje i nie uczestniczy). Nagrywa całą sytuację kamerą.
Mia przeprasza Gastona za historię z Chopkiem, widzi to Mig i jest wściekle zazdrosny (tylko rozmawiali).
Memo zapewnia Almę, że Fatima to tylko przyjaciółka i to z nią chce sie spotykać.
Font próbuje dobierać się do Sol, te scenki też filmuje Santos. Wcześniej namówił Sol by pozowała w bikini i sfilmował jak ja Font podgląda. Potem Dyro wzywa Sol do gabinetu, próbuje sie do niej dobierać i mówi jej że wie, iż to ona podrywała profesora Mirandę.
Mig chce się poddać odnośnie pogodzenia DyRów, ale Mijita oczywiście nie. Pisze piosenkę o miłości Mig jej pomaga, którą oczywiście mają śpiewać RyD i tak sobie przypomnieć o uczuciu, lecz znów nic nie wychodzi, nie mogą się zgrać, a na sugestię Mii, że może by "sami poćwiczyli" wychodzą wkurzeni. Domyślili się podstępu.
Alma ma problemy, bo tuż przed koncertem zrezygnował jej zespół taneczny, a ma nowego menadżera (Johny Guzman ) i jak teraz przed nim wypadnie, wypłakuje się Rob.
Mia przeprasza Rob za te próby swatania, ta ma do niej żal, bo twierdzi że za bardzo uwierzyła w "swoje Cancun" i że u wszystkich może być sielanka. Mia obiecuje że już nie będzie się wtrącać, Rob opowiada o problemach Almy, Mia wpada na genialny pomysł, żeby RBD było tym zespołem tanecznym
. Namawiają pozostałych członków, ci się zgadzają i przekazują zaskoczonej Almie dobrą wiadomość, ta się zgadza.
Czuła scenka pomiędzy Diegitem a Rob, wspominają plan Mii (jednak zaczął działać ), już prawie dochodzi do pocałunku, lecz przychodzi Leon i przerywa czułą scenkę. Rob podsłuchuje, jak Leon namawia Diega do dalszego występowania przeciwko matce, Rob nie może uwierzyć, że Diego zrobił coś takiego. Koniec między nimi dobrego, kłócą się, Diego nie chce by wtrącała siew jego sprawy.
Mendiola przychodzi do szkoły, dowiedział sie o proteście uczniów z powodu wyrzucenia nauczyciela. Font mówi że to tylko piąta klasa. Mendiola chce zrobić inspekcję. Font mówi mu że ma zarejestrowane na kamerze jakim jest dyrektorem. Woła Santosa, ten puszcza nagranie, na którym Font przedstawiony jest prawie jak zboczeniec dobierający się do uczennic. Na nagranie zostali zaproszeni członkowie rady szkoły, są zszokowani. Wychodząc Santos kładzie obcięte włosy przed Fontem . Mendiola dziękuje Santosowi, za to że zdemaskował Fonta, scenkę tą widzą Rob i Jose i myślą że Santos jest donosicielem Mendioli. Mig chce iść na randkę z Mią, ta mówi ze sie z dziewczynami do fryzjera umówiła bo chce pięknie dla niego wyglądać, tymczasem Lola mówi Mii, że Gaston chce zabrać Chopka ze szkoły, bo ten tam nie jest bezpieczny. Mia jedzie razem z nim. Mig pyta się Vico gdzie idą, ona mówi, że sie nie umawiali. Mig zaskoczony śledzi Mię, widzi jak wychodzi z Gastonem, ten jeszcze coś rozsypuje, jak widzi że Mig ich zauważył, by go wkurzyć i pokazać że Mia jest z nim.
Leoś wzdycha do Lupe, wyznaje jej miłość, lecz ta mówi że czeka na Nico. Leoś obiecuje czekać na nią, Lupe próbuje zainteresować go Lolą, bo zauważyła że Lola się w nim podkochuje. Leoś rozmawia z Lolą, chce dowiedzieć się co sądzie o siostrze, ta mu wyjeżdża z tekstem, że nie wie jak Lupe zareaguje na wieść ze są parą szczęka mu opadła do podłogi Lola cały czas myślała, że to ona jest tą panną Fernandez i nawet Dantego przegoniła.

Odcinki 274 -275 (59-60 II Temporady)

Wypadek Teo, MyMki sami na weekend w domu Coluccich, Diego odkrywa kłamstwa Sol, Bójka Diego i Rocco, Nowa sympatia Celi, kłótnie Tomiego i Raquel, Słodka wycieczka Lupity i Santosa, Powrót do szkoły Gio, Rob mówi Santosowi że Lupe na chłopaka, Romina odwiedza Miguela w domu Coluccich


274

Na szczęście wypadek, jakiemu uległ Teo jest niegroźny, po opatrzeniu zostaje na obserwacji. Niestety nie wpuszczają w klubie do niego Jose. Ona opowiada o tym Raguel. Ta robi awanturę ochroniarzowi, i grozi mu ze zawiadomi prezesa klubu, że tak potraktowano taką ważna członkinię. Wiec ochroniarz wpuszcza Raquel, ale Jose nie. Ojciec Tea odwodzi Marcie do szpitala.

Gio ukrywa się przed Diegito i Tomim. Kryje go ojciec mówiąc ze nie wie gdzie jest Gio. Giovanni wysiada z samochodu, obserwują go Tomi i Diegio. jak Gio ich widzi, nic nie wyjaśnia i każe się wynosić, nie dopuszcza ich do głosu.

Ojciec zamyka na weekend w domu Mię i Miguela, albo się pogodzą albo pozabijają. Mig myśli, że będzie ta męska rozmowa, Mia że ojciec chce się z nią widzieć. Sam Franco wyjeżdża do Rzymu.

Słodka wycieczka Lupity i Santosa trwa. Santos prawi komplementy Lupe, pokazuje jej krajobrazy, pięknie. W końcu rozmowa schodzi na uczucia. Santos przyznaje jej się, że sie jej podoba, pyta sięjej co ona czuje. Lupe ma opory, ale widać ze chce.Już maja się pocałować jak nadchodzi śledząca ich Lola z Biancą. Lupita ukrywa Santosa w przyczepie, by Lola nie zorientowała sie z kim się spotyka.

Mia, by nie być samą w domu zaprasza Vico. Rozmawiają o jej problemach rodzinnych. Mia namawia Vico do zadzwonienia do ojca i ponownej próby nawiązania kontaktu.

Roberta donosi Diego, że Sol umawia się z innym. Diego jej nie wierzy. Daje mu adres, ten go drze, ale potem składa i jedzie sprawdzić czy to prawda.

Mia smutna chodzi sama po domu nie widzi że Miguel leży na kanapie . Podchodzi do zdjęcia Miguela i mówi, że dałaby wszystko by jej wybaczył i ze bardzo go kocha. Mike wtedy wstaje i mówi, że jeśli go kocha to czemu zwątpiła w niego. Mia jest zaskoczona, pyta się go co robi w jej domu. Mig jest przekonany, że to ona tak to zorganizowała, namówiła ojca. Mia zaprzecza i mówi że nie miała bladego pojęcia że będzie. Mig nie wierzy, jest pewny, że ojciec spełnił pewnie jej kolejny kaprys i ściągnął go do domu, kłócą się, Mia mówi, że owszem zostali zamknięci w jednym domu, ale jest on dostatecznie duży i nie muszą sobie wchodzić w drogę.

Diego idzie na miejsce i zastaje Sol z Rocco, Celiną i jakimś facetem.
Do szkoły przychodzi matka Bianki. Dowiaduje sie że nie mają żadnych zajęć z astronomii, a Bianca skłamała i wzięła teleskop.

Vico idzie do domu. Mówi ojcu, że go potrzebuje, że ma dość tego, że wszystkie weekendy spędza w domu,

Jose mówi Tomiemu, że Raquel była u Teo i spędziła tam całe popołudnie. Tomas żąda wyjaśnień.

Lupita kłócąc się z Lolą informuje ją, że nie ma zamiaru tłumaczyć sie jej z kim się spotyka, a wtedy nie była z nikim. Bianca informuje Lolę, że przy przyczepie Lupe znalazła znalazła kluczyk od szafki i szybk ogo do kieszeni schowała. Być może jest on od szafki osoby z którą spotyka się Lupe. Lola jest ucieszona, bo w ten sposób się dowiedzą.

Gio informuje ojca, że okłamał przyjaciół w sprawie utraty pieniędzy przez jego rodzinę i dlatego nie chce wrócić do szkoły. Ojciec jego się wścieka że znów są dla niego pieniądze najważniejsze.

Diego rzuca się na Rocco, bo sądzi ze ten spotyka się z Sol.


275

Bianca tłumaczy się z kłamstwa. Matka ostrzega ją że jeśli jeszcze raz skłamie, by zaimponować koleżance każe jej zerwać znajomość.

Roberta rozdziela bijących się Rocco i Diego. Widzi to Pascual. Pyta się Diegita, czy tak się zachowuje kandydat na przewodniczącego samorządu. Rob wymyśla bajeczkę dlaczego tak się zachowywali. Według niej zaczęli rozmawiać o poglądach na sex i się pobili. Gandia pusza im wykład, że nie można traktować tego tak przedmiotowo.

Celina umawia się z Alexem znajomym Rocco, którego Rocco zaprosił, jak szedł na sesję z Sol. Wpadł on w oko Celi, by zdobyć jej sympatie, Sol ich umówiła.

Diego dziękuje Robercie za powiedzenie mu o Sol, próbuje ją pocałować, ale ta posyła go do diabła.

Lupita próbuje się uczyć, ale zamiast tego rozmyśla o Santosie, wyobraża sobie, ze się całują (jak na taką świętoszkę to ma całkiem niezłą wyobraźnię
). Przychodzi do niej Rob, próbuje wyciągnąć o kim myślała. Lupita przyznaje sie że o Santosie. Jak Rob sie pyta czy jej się podoba, ona zaprzecza i mówi, że podoba się jej siostrze. Rob radzi jej by zapomniała o Nico i dała sobie spokój i spróbowała się znowu zakochać. Lupe ją informuje, że Nico przestał dla niej istnieć. Rob pokazuje jej potem obrazy Rubensa, akty (także męski, ach ta Rob )

Sol tłumaczy się Diego, że nic jej nie łączy z Rocco, chodziło jej o zdjęcia i że Celina może to potwierdzić.

Mia prosi Celi by do niej przyjechała, bo nie chce być sama z Miguelem, a Vico poszła na spotkanie z ojcem. Do Celi dzwoni Sol, mówi że muszą się spotkać, a ona musi wyjaśnić Diego że jej nic z Rocco nie łączy. Celi okłamuje Mię, ze dzwoniła matka i kazała jej natychmiast przyjść do domu. Ponieważ Petera nie ma w domu, Mia proponuje, że odprowadzi ją na taksówkę. Oczywiście przed wyjściem MyMki muszą się pokłócić Mia prosi by łaskawie nie spał na kanapie w salonie jak wróci. Jak Mike słyszy dźwięk domofonu, jest przekonany że to Mia, okazuje się że to Romina przyszła.
Mówi Migowi, ka sie za nim stęskniła dlatego tu aż przyszła. Mig jej tłumaczy, że to nie jego dom i nie może przyjmować gości i prosi ją by wróciła do siebie, bo to nie w porządku jest, by została. Romina się tym nie przejmuje,. mówi że przecież Franco jest jego opiekunek i traktuje go jak syna. Na nic tłumaczenia Miguela. Romina przyznaje się Migowi do kłamstwa, że powiedziała w internacie że musi iść do domu, ale skłamała by spotkać się z nim. Mig mówi że odprowadzi ją później, Romina się cieszy, bo dowiedziała się że są sami.

Giovanni przemyślał sprawę. Wraca do szkoły i opowiada Diego o swoich kłamstwach. Diego nie chce z początku słuchać, ale przypomina sobie że to bliski przyjaciel i przyjmuje wyjaśnienia.

Lola włamuje się do pokoju Lupity i szuka kluczyka. Znajduje go i postanawia sprawdzić z kim się Lupe umówiła.

Mike i Romina całują się. Romina znów rzuca sie na niego i zaczyna go rozbierać. Wtedy właśnie wraca Mia. Mig jest przestraszony, w pośpiechu chowa ubrania (bosko przez przypadek Mia nadeptuje mu na palce .

Santos przyznaje się Tomasowi, że myśli o Lupicie. Myśli ze ona nie zapomniała o Nico. Jak razem siedzą przychodzi Diegito i mówi o powrocie Giovanniego. Tomi się cieszy.

Celina wydziera się na Sol, że ostatni raz zostawiła dla niej Mię, tym bardziej, że ta ma akurat problemy. Sol obiecuje jej, że umówi ja z Alexem.

Ojciec Vico kłóci się z żoną. Mówi jej, że od tej pory Victoria będzie każdy weekend spędzać w domu i nie obchodzi go czy jej to się podoba czy nie. Po tym uderza ją w twarz. Vico wychodzi i pyta co się stało. Jej ojciec mówi ze nic i że cieszą sie że będzie spędzać w domu weekendy.

Diego i Tomas mówi Giovanniemu, że nie obchodzi ich i nie przeszkadza im to, że nie ma tylu pieniędzy, są nadal przyjaciółmi.

Santos przychodzi do Lupity. Chce wrócić do rozmowy którą im przerwano. Wpada Roberta. Mówi do Lupity, że ma prezent dla jej narzeczonego. (Rob czasami umie coś spieprzyć koncertowo ). Załamany tym, że Lupe ma narzeczonego Santos wychodzi. Roberta zbija się z miny Santosa, Lupe jest na nią wściekła pyta się dlaczego tak postąpiła. Rob mówi, że dlatego bo Santos jej spokoju nie dawał. Lupita w końcu wk..wiona mówi Rob, że to czy ją ktoś nachodzi czy nie, to jej problem i nie chce by wtrącała sie w jej życie.

Raquel dzięki swoim znajomościom dowiaduje się, ze Teo wyszedł i jest w domu.

Miguel kryje się z Rominą, przez przypadek w pokoju Mii. Każe się jej natychmiast ubrać i dyskretnie wyjść bo Mia jest w domu, a na dodatek to jej pokój. Romina nie daje się wyrzucić, proponuje by wykorzystali okazję i rzuca się z Miguelem na łóżko. I wtedy wchodzi Mia...

Odcinki 276-278

Wyrzucenie Miguela i Rominy z domu, Cała noc Mika w deszczu, Popijawa Santosa, Plotki o Almie, Raquel podrywa Teo, Zazdrość Jose, Zapalenie płuc Miguela i jego majaki, Kłamstwa Celi i randka z Alexem, Bójka Santosa i Diegito, Intrygi Sol i Pilar, Przygotowania do pokazu mody Sol, Zerwanie Sol i Diega i Agustiny i Giovanniego

276

Mia wpada w szał i furię widząc Miguela i Rominę w swoim łóżku. Rzuca się na oboje, Mike dostaje w twarz (w sumie słusznie, w jej łóżku )Każe się obojgu "degeneratom" wynosić z jej domu. Miguel próbuje jej wyjaśniać, ale ona go nie chce słuchać, wrzeszczy, że mają się wynosić i goni ich . Mig wychodzi z Rominą, mówi, że zamówi jej taksówkę i musi pojechać do domu.
Mia jest załamana, bardzo płacze i cierpi. Dzwoli do Celiny i błaga ją aby do niej przyszła, bo jest w kiepskiej formie. Ale Celi jest przecież umówiona z Sol i okłamuje ją, że matka kazała jej być. Mia błaga ją, mówi, że jej naprawdę potrzebuje, ale Celina odmawia, mówi, że spotkają się na drugi dzień.Romina zaprasza Miga, lecz ten mówi, że musi zostać bo tak chciał Franco. Jak Romina odjeżdża rozpętuje się ogromna ulewa, a Mig jest w samym podkoszulku. Dzwoni domofonem i prosi Mię by go wpuściła. Mia odpowiada że nie ma zamiaru, i rozwala domofon XD. Mig potem dzwoni z butki telefonem, cały jest przemoknięty i się trzęsie, prosi by go wpuściła. Mia ironicznie mu współczuje, mówi, że dobrze mu tak, jak dla nie może całą noc stać na deszczu

Santos spotyka Lupitę w bibliotece i prosi o wyjaśnienie. Mówi, że przecież go informowała, że między nią i Nico wszystko skończone. Ona mu mówi, że chodziło jej o siostrę, boska jest ta scena rozmowy. Santos jest rozgoryczony, mówi jej że myślał iż jest inna. Tak kłótnia ich jest tak słodka, że można ze śmiechu paść. Santos wychodzi potem i płacze. Spotykają go Tomas i Gio. Zapraszają go ze sobą na imprezkę, bo będą świętować powrót Giovanniego. na imprezce Santos postanawia zaleczyć robaka i upija się porządnie. Następnie staje na stoliku i chce zrobić streaptease. Chłopaki próbują go ściągnąć. W środku jest dziennikarz, który robi im zdjęcia. Wyrzuca ich ochrona. Diego daje w łapę ochroniarzowi i mówi że nazywa się Bustamante. Ochroniarz przyjmuje pieniądze, ale informuje dziennikarza kim byli awanturnicy. W szkole Lupita szuka Santosa. Widzi, jak Tomas i Gio taszczą go pijanego. Lupe pyta się co się stało, Tomas jej mówi, że to przez nią. .
Josefina odwiedza w domu Teo. Jest wściekła, bo okazuje się, że u niego jest Raquel z którą Teo świetnie sie bawi. Prosi Teo o wyjaśnienie, a ten wyjeżdża z koleżanką Raquel.

Pilar widzi, że Celi okłamała Mię. Dzwoni do Coluccich i mówi zmienionym głosem, że Celina jest w internacie. Mia nie wierzy, dzwoni do szkoły, prosi Celinę do telefonu i mówi że dzwonią z domu. Jakież jest jej zdziwienie jak Celi podchodzi i pyta się czy to matka. Mia jest wściekła. Jedzie do szkoły i prosi Celi o wyjaśnienie, czemu ją okłamała że jest w domu. Celina nie wie co powiedzieć. Wtedy wpada Pilar i mów, że matka dzwoniła i pyta się cz szczęśliwie dojechała do szkoły. Mia przeprasza Celi za fałszywe podejrzenia, a Sol i Pilar naśmiewają się.

Alma ogląda z Memo i Mayrą program w telewizji, w którym informują o jej licznych operacjach plastycznych i że ostatnią miała niedawno. Jest załamana, bo bez przerwy dzwonią dziennikarze, zastanawia się kto jej takie świństwo zrobił. Sądzi, że to Roberta, bo to ona cały czas z operacjami i silikonami wyjeżdżała. Idzie do Rob i robi jej awanturę, że nie spodziewała się, iż jest do tego zdolna i spełniła swoje groźby. Rob jest załamana, smutna i zła. Mówi jej, że mówiła to w kłótniach, a nigdy by czegoś takiego nie zrobiła, że jej nie zna, skoro czegoś takiego mogła się po niej spodziewać. By się do niej nie odzywała. Alma płacze, przychodzi Marin i ją pociesza. Jest włączony telewizor, tam się wypowiada Franco, że po tych rewelacjach zrywa z nią kontrakt na twarz nowej kolekcji. Alma domyśla się, że to jego sprawka. Jest wściekła, odgraża mu się. Marin uspokaja ją i przytula.

277

Sol postanawia założyć wraz z Pilar grupę przyjaciółek, myślą o Raquel. Chcą też zorganizować pokaz mody w szkole by się zaprezentować i pokazać Mii kto jest najładniejszy, tym bardziej że mają zamiar ominąć markę Coluccich.

Raquel wprasza się do Teo, słyszy to Jose i każe jej trzymać sie od niego z dala. Raquel proponuje jej, by pojechała razem z nimi. Umawia się z nią na piątą. Jose rozmawia z Rob, namawia ją, by wybaczyła matce, bo on tak jak Rob jest trochę wariatką i najpierw robi a potem myśli.

Diego znajduje zdjęcia i artykuł w gazecie, jest wściekły bo ojciec go zabije. Przychodzi Leon, Diegito chowa się przed nim, ale Leon ich znajduje. Zaprasza Diego na śniadanie.

Raquel i Sol wciąż snują plany odnośnie pokazu. By odciągnąć Celinę od Mia's Club proponują jej występ. By pokazała się jaka naprawdę jest i przestała być szarą myszką. Dzwoni potem Alex do Celi i umawia sie z nią. Celina początkowo nie chce się zgodzić, mówi, że jeśli ma wystąpić to tylko z Vico i Mią. Sol ją buntuje, że Mia uważa się za idealną i pewno skrytykuje jej pomysł z występem.

Raquel jedzie sama do Teo, mówi, że Jose nie było i nie wie gdzie jest.

Santos ma potwornego kaca, nie pamięta co robił. Nie wierzy, że zrobiono im poprzedniego zdjęcia i Diegito może mieć kłopoty przez niego. Przychodzi do niego Lupita. Santos pyta się jej, czy jej chłopak nie ma nic przeciwko, by tu przychodziła. (boskie jak się gwałtownie podnosi i głowa mu pęka ) Prosi Lupitę by wyszła. Ta mu próbuje wyjaśniać. Mówi mu, że go przeprasza, a Rob skłamała. Santos jest ucieszony.

Mia prosi Celinę, by wróciła z nią do domu, bo musi zakończyć sprawę z ojcem i Miguelem. Mimo próśb, błagań i nalegań Celi odmawia (umówiła się z Alexem). Pilar ratuje Celi z opresji i mówi, że dzwoniła jej matka i kazała jej natychmiast przyjechać. Mia bierze taksówkę. Sol wciąż podburza Celi przeciwko Mii.

Diegito na śniadaniu z ojcem. Gadają o wyborach do samorządu, nagle jest telefon Mendioli do Leona. Mówi Leonowi o zdjęciu.

Lola przeszukuje szafki z rzeczami, sprawdzając do której pasuje kluczyk znaleziony w rzeczach Lupity. Nadchodzą Lupe i Santos i to widzą. Nagle pojawia się Diego i chce zabić Santosa. Podbiega Lola i za włosy odciąga Diega od Santosa.

Mia wpada do domu Almy, by jej opowiedzieć co się stało. Alma też ma jej do zakomunikowania wiadomość. U niej jest Miguel i ma dość wysoką gorączkę. Zadzwonił do niej późno w nocy i go zabrała przemokniętego z ulicy. Mii jest głupio, że tak postąpiła i Mike zachorował. Alma zostawia ich samych, bo musi udzielić wywiadów odnośnie tych artykułów o jej operacjach plastycznych. Prosi Mię by się nim zajęła. Przesłodka scenka jak Mike prosi Mię o filiżankę wody i jak mu ją Mia podaje (jeszcze lepsza, jak się Mia zbliżała się, a ten przestraszony zakrywa sobie głowę gdzie się da, bo znów dostanie, albo mu coś lepszego zrobi, .. moja Mia... tak się traktuje facetów... zdrajców... )

Miendiola prosi Pascuala o ukaranie chłopaków winnych skandalu i artykułu w gazecie. Ponadto dowiedział się o skandalu z udziałem Mika i Rominy. Pyta się Pascuala czy panuje nad tym, co się w szkole dzieje.

Jose czeka na samochód i Raquel, ale nic się nie pojawia. Dzwoni do domu, okazuje się, że Teo już wyszedł z Raquel.

Lola pomaga Santosowi dojść do siebie, ten ją bada czy wie, co łączy jej siostrę z Nico. Ona mu opowiada, że Lupe znalazła sobie chłopaka w szkole a to jest kluczyk od jego szafki na przybory i pokazuje kluczyk Santosa. (mina Santiego bezcenna ) .

Sol informuje Diego o pokazie, mówi mu też, że ma dość jego kłamstw i to koniec. Agustina zła o ucieczkę na Gio zrywa z nim. Diegito i Gio cieszą się z odzyskanej wolności.

Leon przychodzi do szkoły, mówi, że rozmawiał z Mendiolą i sprawę trzeba wyciszyć.

Mia opiekuje się chorym Miguelem (jest "baardzo delikatna" ). Nagle Mike prosi by została. Mia siada przy nim, mówi mu, że nigdy nie odejdzie, całuje go delikatnie. Miguel nagle w gorączce mówi jej, że dziękuje jej za opiekę Romi. Mia jest załamana, mówi, że nie jest Romi, wścieka sie, szarpie Miguela i wychodzi.

Jose zaczaja się na Raquel. Jak ta wpada chce jej włosy wyrwać, Rob nie jest jej w stanie w powstrzymać. Wchodzi Teo, pyta co się dzieje, Jose mu opowiada jak Raquel okłamała ją co do wyjazdu. Raquel mówi mu z niewinną minką, że powiedziała, że wyjazd jest o czwartej, czekała nawet, ale potem pojechali, że musiało coś się poprzestawiać Joe.

Celina ma randkę z Alexem. Podarowywuje on jej śliczną bransoletkę.

Odcinek 278- 280 (63-65 II temporady)

Kłamstwa Celiny, Przygotowania do pokazu mody Top Girls, Czuła opieka Mii Miguelem w chorobie, Fałszerstwo Giovanniego, Pokazanie prawdziwej twarzy przez Gastona Mii, Ogłoszenie wyników wyborów do samorządu i zwycięstwo Diega, Przyznanie się Gio do fałszerstwa, Wieczorne spotkanie Roberty i Diega w mieszkaniu Diegita, Santos i Lupita coraz bardziej zakochują się w sobie

Odcinek 278


Celina jest na swojej pierwszej randce z Alexem, jest fajnie, dostaje od niego śliczną bransoletkę. Po powrocie dzieli się wrażeniami z dziewczynami. Wbiega załamana Mia. Potem wraca Vico. Mia opowiada im co zaszło, jak Miguel nazwał ją Rominą. Mówi dziewczynom, iż dotarło do niej, że Miguel przestał ją kochać i musi zrobić wszystko, by o nim zapomnieć. Vico opowiada o wizycie w domu, że ojciec jest jakiś dziwny, że już chyba nie będzie wpadać do nich na weekendy. Tylko Celina nadal kłamie.

Raquel ucieka przed Josefiną. Wbiegają do pokoju. Raquel pokazuje Jose kartkę zostawioną w jej skrzynce z informacją, że wyjazd jest o czwartej. Gra przez Teo skrzywdzoną niewinność. Nie tylko Teo, ale nawet Roberta nie wierzą, że tej kartki wcześniej nie było. Na nic przysięgi (chyba podłożyła ją Pilar). Teo jest zły na Jose, mówi jej, że ma dość jej zazdrości.

Sol i Pilar cały czas buntują Celi przeciwko Mii. Że nie zaakceptowałaby ani Alexa, ani pomysłu z występem na pokazie mody, bo uważa się za najładniejszą, debilna Celi im wierzy (ciekawe kto zaakceptował ją taką jaką jest i się zaprzyjaźnił). Celina idzie do Rocco porozmawiać o Alexie. Ten jej opowiada jaki jest, pomaga zdjąć bransoletkę, ma włączoną kamerę. Chyba się domyśla, że Celi okłamuje i Vico i Mię, bo daje potem tą kasetę Vico. Vico jest zaskoczona zachowaniem i Rocco i Celiny.

Gaston przychodzi do Mii. Mówi, że ostatni raz zrobiła go w konia z tym wyjazdem, nie będzie już udawanej przyjaźni, koniec. Od tej pory panują miedzy nimi stosunki uczennica-prefekt i tak ma się do niego zwracać: prefekcie Diestro. Tą scenę obserwują Hilda i Julia. Sądzą, że Mia próbuje poderwać Gastona. Na lekcji literatury Julia podchodzi do Mii, zaczyna jej mówić, że nie wygląda jak uczennica, ma natychmiast zmyć makijaż i związać włosy. Zresztą dotyczy to każdej z uczennic. Jak Mia wychodzi zmyć makijaż, Vico dyskretnie daje jej kamerę. Ale dzwonią od Almy, że z Miguelem jest coraz gorzej i nie ma się nim kto zająć. Mia odpowiada Mayrze, że to nie jej problem i by więcej do niej nie dzwonili. Na lekcji ogląda w kamerze, jak Celi opowiada o Alexie, że się z nim spotyka.

Raquel dziękuje Sol i Pilar za pomoc, uważają że się świetnie zgrały. Postanawiają założyć klub, który będzie miał za zadanie dokuczać Mii.

Jack i Georgie postanawiają się zmienić. Już nie będą półgłówkami, którzy tylko podglądają dziewczyny, zaczynają uprawiać jogę i czytać książki o filozofii "uczenie" o nich rozprawiając (można umrzeć ze śmiechu ).

Santos informuje Lupe, że udało mu się odzyskać kluczyk od szafki i ich tajemnica się nie wyda. Lupe mówi mu, że jej chodzi tylko o siostrę. Lola próbuje sie z nim umówić, ale ten jej odmawia.

Tomas, Diegito i Gio świętują "odzyskaną" wolność.

Michele za każdym razem jak przychodzi Leo prosi go o autograf i podlizuje się mu, on obiecuje mu pomoc w karierze. Widzą to Sol i Pilar, postanawiają ją do swojego klubu dokooptować bo sprytna.

Pascual każe pilnować Alicii urny, bo mają zamiar w końcu przeliczyć głosy i ogłosić wyniki odnośnie wyborów. Leon płaci Gio, za to żeby "Diego wygrał", wszelkim sposobem. Alicia musi iść do toalety i zamyka urnę w pokoju Pascula. Jak ona ją zostawia, włamuje się przez okno Giovanni, otwiera urnę, widzi, że Roberta ma większość głosów i część głosów Rob przeprawia na Diega, tak by wygrał. Ale jak wybiega zabiera z biurka Pascuala jego rzeczy, pióro (też się połakomił ) Ucieka.

Reverte rozmawia z Robertą o jej rodzinie, szczególnie o ojcu i jej relacjach z matką. Mówi, że jest w kiepskiej formie i depresji, bo po pierwsze źle ją potraktowała, a po drugie publicznie upokorzono Almę. To jest ten moment kiedy matka jej potrzebuje. Roberta go słucha i idzie do Almy.

Diego na lekcji literatury wspomina piękne chwile z Robertą. Śliczne scenka, jest smutny, jak zauważa to Julia, odpowiada jej, że myślał o nadchodzącym ogłoszeniu wyników wyborów.

279

Mia chce zapytać się Celiny co znaczy to co widziała na kasecie, czy spotyka się z Alexem. Celi nie odpowiada.

Marin cały czas rozmawia z Rob o matce. Lolita przeszukuje rzeczy Lupity w poszukiwaniu kluczyka. Znajduje, potem sprawdza szafki i odkrywa, że kluczyk z takim breloczkiem należy do Santosa. Na szczęście okazuje się, że przy kluczyku Lupity jest taki sam breloczek. Agustina zmusza Gio do pójścia na spotkanie z jej ojcem.

Mia pyta się Celi, czemu jej nie powiedziała o Alexie, przecież jest jej przyjaciółką.

Rob idzie do Almy. U nej jest akurat masażystka. Wyjaśniają sobie wszystko. Alma opowiada o intrydze Culocciego. Przeprasza Rob, że pomyślała, że to ona.

Mia rozmawia z Vico o Celinie, nie rozumieją czemu ich okłamuje, że ma chłopaka, przecież są przyjaciółkami i chcą by była szczęśliwa. Jest im strasznie przykro. Fajnie Mia mówi, że są jej przyjaciółkami i muszą być po jej stronie. Celina płacze i żali się Pilar, że Mia nie zaakceptuje jej chłopaka.

Pascual robi zebranie, bo podliczają głosy. Dziwnie to się odbywa, bo publicznie. Głosy jednego i drugiego podliczane są w kupkach. Po podliczeniu wygrywa Diego. Jose nie może uwierzyć. Mówi, że pytała się ludzi na kogo głosowali, podliczyła głosy tych co powiedzieli i wyszło jej, że ona dostała większość. Niemożliwe, by wygrał Diego.

Miguel dzwoni do szkoły podając sie za "chorego Franco Colucciego" Każe "córce" natychmiast przyjechać do domu. Dziewczyny nie rozumieją, domyślają się fałszerstwa. Roberta rzuca się na Diego, Marin ją powstrzymuje.

Victoria ogląda występ jaki Rocco przygotował dla niej na kamerze. Przychodzi po nią Rocco, pyta się jej co sądzi o piosence. Mówi, że włożył w nią duszę. Michelle przynosi Vico, Mii i Celinie zaproszenia na pokaz mody organizowany przez nią, Sol, Pilar i Raquel. Rocco pyta się Vico czy zareaguje.

Diego świętuje sukces, nie rozumie zachowania Roberty. Ją tymczasem próbuje uspokoić Reverte. Rob mówi, że jest pewna, że wybory zostały sfałszowane.

Hilda i Alicia idą do klubu chyba dla samotnych. Hilda opowiada swoją historię.

Diegito, Tomas i Gio idą świętować. Diego też jest zaskoczony, że wygrał. Pyta się Gio czy nie maczał w tym palców. Gio się próbuje wymigać od odpowiedzi, że taka jest polityka, ale wkurzony Diego każe mu mówić. Gio przyznaje się, że sfałszował dwa głosy. Przeprawił je z Roberty na Diega. Diego rozumie, że Rob nie kłamie. Mówi, że nie może zostać w ten sposób przewodniczącym.

Mia wpada do domu, szuka ojca, ale znajduje list od Petera, że Mig jest bardzo chory i nie ma kto się nim zająć. Mia jest wkurzona.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez chochliczysko dnia 22 Sie 2009 14:44 , w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
chochliczysko
Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 845
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: gdzieś tam ;P

PostWysłany: 22 Sie 2009 14:47     Temat postu:

280

Mia jest przestraszona stanem Miguela, ma wysoką gorączkę. Pyta się po co po nią dzwonił. Mike mówi jej, że naprawdę źle sie czuje i potrzebuje pomocy, ponadto nie chciał być sam. Mia zaczyna się nim zajmować, zbijać gorączkę (cudna scenka jak go obejmuje i przytula mówiąc najsłodszym głosom, że go ... nienawidzi najbardziej na świecie
kocham to takie banalne ). Pyta się go czemu nie zadzwonił po swoją dziewczynę, ona powinna się nim zająć.

Alma pomaga dojść do siebie Robercie. Przychodzi Diego, Rob nie chce z nim rozmawiać. Alma go przegania, każe mu się trzymać od niej z dala.

Teo nie może dojść do siebie po słowach matki, Raquel nie traci czasu i go podrywa.

Mia zajmuje się cały czas Miguelem, jak mu spadła gorączka chce odejść. Mig prosi by została. Ślicznie wspominają oboje słodkie scenki od poznania.

Franco w Rzymie ogląda telewizje i widzi program z Almą. Ta mówi, że informacja o operacjach, to zemsta Franco, gdyż jest w niej zakochany, a ona go odrzuciła i w ten sposób postanowił się zemścić. mina Franco bezcenna, fajnie sobie potem wyobraża Almę.

Alma rozmawia tymczasem z Memo, mówi o głosowaniu i fałszerstwie. Opowiada też o nowym nauczycielu, który wzbudza w niej niepokój. Nie wie co się dzieje, nie jest paranoiczką, ale ma wrażenie, że go skądś zna i się go boi. Denerwuje ją, że jest tak blisko jej córki.

Lujan namawia Rob do walki z Diegiem. Rob ma dość, mówi, że już jest zmęczona i nie chce się dłużej angażować. Lujan mówi, że nie poznaje Roberty. Rob dostaje list od Diego z prośbą o spotkanie w jego mieszkaniu. Idzie na nie. Jak wchodzi zostaje zamknięta w pomieszczeniu, boi się, bo jest ciemno. Nagle rozświetla się światło, pokój jest w balonikach. Diego przysięga, że nie sfałszował wyborów. Robercie wypadają okulary. Diego wspomina to co ich kiedyś łączyło, że nie zapomniał. Mówi, że chce zrezygnować, ale Rob nie przyjmuje jego propozycji. Chce wyjść. Diego ją zatrzymuje, prosi by została, przygotował dla nich kolację. Rob wsiada do windy i wychodzi.

Rano Diego budzi się w mieszkaniu i znajduje okulary.

Celina pyta sie Vico, czy będzie na pokazie, Vico odpowiada, że Mia w żadnym wypadku nie ma zamiaru pajacować. Celi wkurzona, że to nie pajacowanie i ona też bierze udział.

Gio załatwił pokaz w szkole. Raquel i Sol się cieszą. Raquel namawia Sol do powrotu do Diega. Ale Sol przyznaje się, że podoba sie jej Tomas.

Rob i Jose rozmawiają o Diegu, Rob twierdzi, że wieczorem wydawał się szczery, Jose ostrzega, by nie była zbyt naiwna. Teo przynosi dziewczynom zaproszenie od "Top Girls" na pokaz mody, Jose i Rob nie mają zamiaru iść.

Tymczasem Top Girls przygotowują pokaz mody. Vico dzwoni do Mii z informacjami o pokazie. Prosi by wystąpiła na nim i pokazała Top Girls gdzie ich miejsce. Mia odmawia, bo musi zajmować się chorym Miguelem, którego "nienawidzi najbardziej na świecie"

Santos postanawia wzbudzić zazdrość w Lupicie, umawia się z Lolą i namawia Lolę, by wzięła z nimi na randkę Inakiego i Lupitę. Lupe uczy się w bibliotece, przychodzi Santos, jedna z piękniejszych scenek. Cudne sobie spojrzenia posyłają udając że sie uczą. I fajnie wyobrażają sobie siebie nawzajem. Słynna scenka, w końcu Lupe nie wytrzymuje i wychodzi.

Pascual szuka skradzionych piór.

Mia cały czas zajmuje się Migiem. Jak Miguel jej dziękuje, ta odpowiada, że robi to, bo ojciec by ją zabił, jakby się dowiedział, że zostawiła go samego w chorobie. Miguelito mówi jej, że nie wierzy, iż robi to z powodu ojca, już mają się pocałować, kiedy puka służąca. Mają gościa, wbiega Romina.Odcinki 281- 282 (66-67 II Temporada)


Powrót Mii do szkoły, Zerwanie Miguela z Rominą, Poszukiwanie Mii i rozmowa z nią Miguela, Pomoc Reverte MyMkom, Odwieszenie Miga w szkole, Diego dzieli się władzą z Robertą, Zaniepokojenie Almy nauczycielem plastyki, pokaz mody Top Girls, Coraz większa przyjaźń Teo i Raquel, Mia zaprasza Alexa na pokaz, sukces Celiny, Spektakularny występ Mii na pokazie281


Diego akceptuje, że wygrał wybory, cieszą się przed klasą, przechodzi Roberta, Gio puszcza jej jakiś głupi tekst i dostaje w twarz. Gio obraża odchodzącą Robertę, Diegito mu przypomina, że trochę na to zasłużył. Rocco, zazdrosny o Vicco drażni Gio, że robi program o prawdziwych facetach i Gio przyszedł mu na myśl. Jak Gio sie puszy, to Rocco złośliwie dodaje, że to program dla gejów. Gio rzuca się na niego, Diego i Tomi go odciągają Aż Gandia obrywa mówią że w ten sposób się cieszyli z wygranej. Pascual informuje chłopaków, że przekazał głosy jakiejś komisji, by było wszystko okey i sprawdzili jeszcze raz głosy.

Mia pyta się Rominy co robi w jej domu i pokoju, ta odpowiada, że przyszła do Miguela. Romina robi dużo szumu, chce wzywać ojca, który jest lekarzem do Miguela, mówi, że leki przepisane przez lekarza Mii są złe. Siada obok Miguela, ten nie reaguje, załamana ze łzami w oczach Mia wychodzi. Spotyka Petera, mówi, że wraca do szkoły, bo Miguel ma przecież pielęgniarkę. Prosi aby już więcej razy, żadne z nich po nią nie dzwoniło, choćby nie wiem co.

Alma przychodzi do Pascuala, mówi że długo o tym myślała i musi zatrudnić się w tej szkole, jako ktokolwiek, bo musi chronić córkę. Nawet go szantażuje, że jak jej nie zatrudni powie o ich dawnym romansie. Jak wchodzi Galia, Pascuala jest przerażony, Alma pyta sie Galii, czy miałaby coś przeciwko jej pracy w EWS, ta odpowiada, że nie.

Miguel każe Rominie znaleźć Mię, ale tej nie ma, wyszła, chyba wróciła do szkoły. Miguel ubiera się, chce odnaleźć Mię. Romina nie jest w stanie go zatrzymać. W końcu Romina mówi do Miguela, że chociaż twierdził, że z Mią wszystko skończone, to jednak ona nadal jest ważna dla niego. Mig spoglądając na Rominę mówi, że to prawda, Mia jest dla niego najważniejszą osobą, przeprasza ją ale taka jest prawda. Wychodzi zostawiając zszokowaną tymi słowami Rominę.

Top Girls opowiadają o pokazie. Teo przeprasza Raquel, że dziewczyny nie przyjdą. Ta prosi go, żeby chociaż on przyszedł.

Rob się wścieka, bo Alma będzie pracować w szkole. Ona obiecuje, że nie będzie wtrącać się w jej życie, chce być tylko bliżej niej. Fani dopadają Almę i proszą o autograf. Podchodzi Martin i pyta co się dzieje, Rob mu odpowiada, że nie powinno go obchodzić.

Vico podburza Mię, że teraz przez ten pokaz straci koronę, Mia sie śmieje, że ona jest Mią Colucci i udowodni to. Wpadają Bianca i Lola z dziewczynami. Gratulują jej organizowania jakiegoś południowoamerykańskiego przyjęcia. Mia nie wie o czym mówią. One pokazują jej artykuł w gazecie. Mia wie, ze to psikus Sol i spółki.

Hilda bierze sobie wolne. Tomas i Diego każą Gio odzyskać Agustinę, bo jej ojciec jest w tych komisjach, a on załatwił wybory. Gio przystępuje do działania. Jak kłócą się z Agustiną widzi ich Pascual. Znajduje on także u Gio swoje pióro. Gio wmawia Pascualowi, że znalazł (chyba) dlatego są wątpliwości co do wyników wyborów.

Mig idzie do szkoły, ale na drodze staje mu Gaston. Pyta się co tu robi, przecież go zawiesili. Mig prosi go, by pozwolił mu wejść w ważnej sprawie. Gaston obiecuje mu, że postara się, by go nie klasyfikowali.

Celina kłóci się z Vico. Vico mówi, by nie porównywała Mia's Club do Top Girls, bo ich nic nie łączy, założyli go dla korzyści, a je łączy przyjaźń. Mia leży smutna i myśli o psikusie. Wchodzi Sol, daje jej osobiście zaproszenie na pokaz. Mia udaje, że się bardzo cieszy. Sol pyta się Celi o zachowanie Mii, prosi, by zaprosiła Alexa na pokaz.

Jose widzi odstawionego Teo. Pyta siego gdzie idzie, ten mówi, że na pokaz Top Girls, bo obiecał a ponadto pomagał im. Jose jest strasznie przykro. Pyta się go czemu jej nie powiedział, że pomagał i idzie na pokaz. Teo odpowiada jej, że i tak by się nie zgodziła, ponadto wkurza go, że chce ona go zdominować. Zły odchodzi. Przychodzi Gaston i się z niej zbija, że już traci Teodoro. Jose posyła go do diabła.

Mia opowiada o tym co zaszło w domu, o sytuacji z Miguelem. Nagle Celina zaczyna na nią krzyczeć. Że ma dość, że zawsze ona jest najważniejsza, że ciągle gadają o niej, o jej problemach, daddym, Miguelu, tylko o niej. Celina krzyczy, że ma do nich żal, że żadna nawet nie chciała poznać Alexa, przepraszają ją, ale ona wychodzi.

Jose wpada do pokoju, prosi Rob by poszły na pokaz. Muszą odegrać się na dziewczynach i ona jej musi pomóc.

Bianca podrywa Rocco. Lola obiecuje Biance pomóc zdobyć Rocco. Alex przychodzi do EWS. Przynosi złośliwe zdjęcia Gio dla Rocco. Celi prosi go by został. Alex mówi, że zostanie, bo zaprosiła go jej przyjaciółka, Mia. Rocco mówi Celi, że sam dał Mii telefon Alexa.

Miguel włamuje sie do samochodu dostawczego, jadącego do EWS, by dostać się do środka. Ale Gaston nie jest taki głupi. Sam postanawia przeszukać samochód.

Jose widzi, że parą Raquel jest Teo. Lupe i Rob ją uspokajają. Celi przedstawia Rob, Lupe i Jose Alexa.

282

Gaston dokładnie przeszukuje samochód i znajduje Miguela. Ale ten jest sprytniejszy, ucieka przednimi drzwiami i wbiega do szkoły.

Diego zaczyna przemawiać przed pokazem. Dziękuje wszystkim za uczestnictwo w wyborach. Informuje, że różnica głosów była niewielka, ponadto są wątpliwości co do zwyciezcy, dlatego postanowił ogłosić, że oddaje połowę władzy konkurentce, Robercie i wspólnie będą przewodniczącymi. Zaprasza Rob na środek i prosi o brawa dla niej.
Rob mówi Diego, że nie spodziewała się po nim takiego zachowania. Diego mówi, że chce wyjaśnić dlaczego zaprosił ją wtedy do mieszkania, że wtedy już chciał jej to wyjaśnić z wyborami. Rob mówi, że te wybory to pomysł jego ojca, by przestał pozwalać mu tak ingerować w jego życie. Już prawie mają się pocałować, jak przerywa im Michele ogłaszając rozpoczęcie pokazu.

Mike ucieka przed Gastonem, chce sie spotkać z Gandią. Spotyka Martina Reverte, prosi go o pomoc w spotkaniu z Gandią. Martin przypomina mu, że jest zawieszony. Mig mówi że wie, ale musi w bardzo pilnej sprawie rozmawiać z Mią. Wchodzi Gaston. Martin ukrywa Miguela i kryje go.

Na wybieg wychodzą Raquel, Sol i Pilar. Zaczyna występować Ana Sol, jakaś piosenkarka. Potem zaczyna się pokaz. Gio ma pretensje w międzyczasie do Diegita o oddanie części władzy Robercie. Facetom pokaz się podoba. Jose jest zazdrosna, tym bardziej że Raquel demonstracyjnie daje do zasunięcia kozak Teo, a ten oczywiście to robi. Rob uspokaja Josefinę. Potem Rob wychodzi. Dalej odbywa się pokaz. Sol słyszy jak mówią dziewczyny o Tomasie, każe im sie od Tomasa trzymać z dala. Dyskretnie Roberta dostaje się do garderoby i rozcina spódnicę Raquel.

Do Mii przychodzi Marin Reverte. Każe jej natychmiast iść do pokoju nauczycielskiego, Mia sie próbuje wymigać, ale ten mówi ze to polecenie.

Lola pokazuje Santosowi rozmawiajacych Inakiego i Lupitę. Mówi mu, że Lupe i Inaki to para. Santos nie wierzy. Gaston szuka Miguela i Mii, ale nie może ich znaleźć. Sol zabiera Celinę do garderoby.

Mia wchodzi do pokoju nauczycielskiego. Martin prosi ją, by wysłuchała swojego serca, Mia zauważa Miguela. Pyta się, co robi w szkole, przecież doktor zabronił mu wstawać. Mig przeprasza ją za to, że jej przeszkadza, ale musiał jej coś wyjaśnić. Podchodzi do niej i mówi, że miedzy nim a Rominą absolutnie nic nie było. Był po prostu zły i rozczarowany tym co się stało i dlatego związał się z nią. Ale teraz rozstali się. Mia mówi mu, że nie może uwierzyć. Mig pyta się dlaczego nie może, przecież chce być z nim, a on jest pewien, że chce być z nią. Wpada Gaston.

Sol pokazuje Celinie strój jaki przygotowała jej na pokaz, namawia ją do występu i przełamania stereotypu. Rocco wszystkich kameruje, najpierw Biancę, potem idzie do Vico. Ta go próbuje przegonić. Diego, Gio i Tomas jak zwykle podrywają dziewczyny.

Mike jest u Pascuala, ten mu przypomina, że nie ma prawa być na terenie szkoły. Grozi ponadto Marinowi, że wyrzuci go z pracy. Marin jest nie w ciemię bity. Mówi, że powiadomi swego przyjaciela, pana Mendiolę o tym. Mówi też, iż wspomni mu o uczniu, dla którego wykazał dużą życzliwość. Wściekły Pascual uśmiecha się przez zęby i się zgadza, odwiesza Mika. Gaston grozi Martinowi, żeby nie wchodził mu w drogę bo pożałuje.

Odbywa się dalej pokaz. Sukces odnosi namówiona przez Sol Celina. Gratuluje jej Alex. Jak Raquel wychodzi rozpada się jej spódnica. Wszyscy zaczynają się śmiać. Rob mówi Jose, że to jest ta jej niespodzianka. Jose dziękuje jej, ale mina jej rzednie jak okazuje się, że osobą, która pomogła Raquel i ją zakryła jest Teo, razem też wyszli. Jose szuka Teo, Gaston złośliwie jej mówi, że jest razem z Raquel w kawiarni. Jose aż łzy w oczach stają jak widzi tą scenkę w kawiarni. Rob próbuje ją pocieszyć i każe jej się uspokoić. Podchodzą do nich i Roberta słodkim głosikiem fałszywie współczuje Raquel, mówi, że mimo tego, że wszyscy cała szkoła jej bieliznę widziała, z pewnością to szybko zapomną Prosi by Teo i Jose odeszli.

Alma i Memo śledzą Martina, by się o nim czegoś dowiedzieć.

Kończy się pokaz. Zostaje rozlosowane wśród uczenic jedno z ubrań z kolekcji, jak kończą wchodzi Vico, zabiera Michele mikrofon i mówi, że teraz najważniejsze występ dziewczyny, uważanej za synonim dobrego smaku, gustu i urody, Mia Colucci Mia chyba wygląda najpiękniej z dotychczasowych odcinków. Wchodzi jak prawdziwa królowa z diademem na głowie, we wspaniałym czarnym płaszczyku, 100% seksapil, wdzięk, czar i urok, po to by go zdjąć i pokazać zajebistą figurę w kusej spódniczce i górze od kostiumu (chyba to nawet taka ciekawa bluzeczka jest). Faceci normalnie piszczą (Gio ma niezłą minę , nie dla psa kiełbasa) a Top Girls trafia szlag. Przegrały z kretesem. Mia cudnie się do wszystkich uśmiecha, Celi przedstawia jej Alexa. By całkowicie pogrążyć Top Girls rzuca widowni ubrania z najnowszej kolekcji Coluccich. Boska scenka jak jedną z sukienek rzuca Sol .

Odcinki 283 - 284

Pogodzenie MyMków i powrót Totalnej Sielanki MyMkowej, Walka Rocco i Gio o Vico, Nieudana imprezka u Diego, Vico poznaje prawdę o intrygach Pilar, Rozpadanie się związku Teo i Jose, Alma zatrudnienia się w szkole, Próby pogodzenia Rob i Diega dla dobra RBD, Afera okularowa Roberty i plotka o jej wspólnej nocy z Diegiem, Wściekłość i żal Rob do Diega, Pomoc Reverte Robercie

283


Vico i Mijita cieszą się, ale Mia mówi, że później obleje sukces, bo musi wyjść. Miguel leży sam w domu Coluccich, bierze do ręki zdjęcie Mii. Wchodzi Mia. Kolejna słynna scenka MyMkowa, jedna z najpiękniejszych. Mig pyta się co tu robi. Mia, że przyszła rozmowę dokończyć Dodaje, że powinna nie chcieć mu wybaczyć i z nim rozmawiać, po tym co zobaczyła. Ale zdaje sobie sprawę, że ona też jest winna, tym, że zwątpiła i sytuacją z Gastonem. Nie chce mu wybaczyć, ale serce jej nie słucha i mówi co innego. Miguel się pyta co mówi, Mia podchodzi uśmiecha się całują się (pocałunek można obejrzeć na połowie podpisów, scenkę też ) Mig mówi Mii, że był zły i zazdrosny o Gastona i dlatego tak się zachowywał, Mia że jej nigdy z Gastonem nic nie łączyło, Miguel dodaje, że jego z Rominą również nie. Pokazuje schowane zdjęcie Mii, na które spoglądał zanim przyszła. To o niej myślał.
Mia obiecuje, że teraz to się nim zajmie i na nogi go postawi. I rzeczywiście daje mu rosołek, leki, czyta bajki na dobranoc (niesamowita scenka, a mina Miguela ...

Teo cały czas pociesza Raquel. Przychodzi Pilar i mówi, że znalazła dowód, iż spódnica była przecięta i pewnie to sprawka Jose. Teo idzie wściekły do niej.

Diegito, Tomas i Gio jak zwykle umawiają się z dziewczynami. To są modelki z pokazu. Wchodzi Rocco , drażniąc się pyta Gio jak się ma najbardziej męski z facetów w EWS. Mówi, że ma dla niego te testy psychologiczne, by mógł sprawdzić, czy nie ma w sobie symptomów odmiennej orientacji . Diego i Tomas ledwo go trzymają jak chce się na Rocco rzucić. To, że chce się na niego rzucić kontynuuje złośliwie Rocco, to pierwszy objaw- negacja, , Fajnie się ta modelka na Gio patrzy, obiecuje mu pomoc, ale zaraz ulatnia się.

Teo jak zwykle kłóci się z Jose. Wie, że Roberta przecięła sukienkę Raquel (Pilar odkryła to) . Mówi, że i tak jest Jose winna, bo zrobiła to dla niej i ją oskarża. Ma dość jej zazdrości. Roberta zabiera Josefinę. Jose wspomina swoja historię z Teo i płacze. Rob przeprasza Jose za sukienkę, za to, że wszystko obróciło się przeciwko niej. Jose zwierza się Rob, że wie, iż Teo coraz bardziej się oddala, a ona nie jest w stanie go zatrzymać.

Top Girls postanawiają do listy znienawidzonych obok Mii i Jose dołączyć Rob za sukienkę. Raquel mówi, że jej tego nie wybaczy. Ponadto Sol zazdrosna jest o Diego. Idzie do Rob i mówi jej, by sobie go wzięła, bo on jej nie interesuje już. Przypomina jej też o obietnicy, że miała poprosić matkę, aby skontaktowała ją z agentem od modelek, jeśli rzuci Diego.

Rocco idzie do Vico i ją kameruje. Mówi Vico, że ma nagranego Giovanniego (ach Roccuś nieczyste zagrywki, ale i tak cię uwielbiam) Vico mówi Rocco, że jej to nie dziwi bo wszyscy faceci są tacy. Rocco odpowiada, że nie wszyscy, są tacy, co szanują. Vico odchodzi, Rocco zostaje sam smutny. Obserwuje go Bianca. Lola namawia ją, by nie traciła czasu i zakręciła się za Rocco, póki jest jeszcze wolny.

Tomas wścieka się na Sol, że zabroniła modelkom z nim się umawiać.

Peter każe Mii wracać do szkoły, po tym jak zobaczył Mię śpiącą razem z Miguelem. Mig nie chce jej puścić, mówi, że dzięki profesorowi Reverte odwiesili go i mogą oboje wspólnie wrócić do szkoły na drugi dzień. Peterowi dodaje by się nie martwił, Franco nie zostanie dziadkiem W ogóle nastąpiła Totalna Sielanka MyMkowa, Miguel praktycznie cały czas nosi Mię na rękach, całują się, przesłodkie.

Almę wciąż dręczy kim jest Octavio Reverte, mówi o tym Memo na kolacji. Memo stara sie ją przekonać, by nie wpadała w paranoję. Rozmowa schodzi na Mie i Franco. Memo śmieje się, że wbrew pozorom tak są sobie bliscy, że rodzinę przypominają. Ciekawe jakby to wyglądało, gdyby we czwórkę byli rodziną. Alma wyobraża sobie to (scenka niesamowita, jak Alma wyobraża sobie tłukące się bez przerwy małą Rob i Mię, które one mama Alma i tata Franco nawet rozdzielać nie próbują
).

Diego, Tomi i Gio idą na disco poderwać jakieś laski, udaje im się i zapraszają je do mieszkania Diegita. Zabawa przednia, ich trzech, dziewczyn też trzy, szykuje się niezła noc. Gio ze swoją już gdzieś zniknął. Nagle słychać jego krzyk i wychodzi pół rozebrany z pokoju.

284

Top Girls zastanawiają się jak dopiec najbardziej znienawidzonym dziewczynom, Mii, Jose i teraz Robercie. Pilar opowiada jak już się zemściła upokarzając Celinę z Leo i potem rozwaliła związek Vico i Gio. Wchodzi Victoria i słyszy wszystko. Napada na Pilar i ciągnie ją za włosy. Rozdziela je Celi, Vico opowiada co zrobiła Pilar. Celina to bagatelizuje i mówi, że w sumie dobrze zrobiła.

Dziewczyny w mieszkaniu Diega chcą obić Giovanniego (chyba się za szybko dobierał ). Potem wkurzone wychodzą. Gio opowiada co zaszło, chłopaki go pocieszają. Tomas mówi, że przecież są w kalendarzu inne nazwiska. Ale Diego proponuje, by sami się zabawili.

Vico szuka Giovanniego. Tego nie ma, ale spotyka Rocco. Ależ ma Rocco smutny wzrok, jak dowiaduje się, że szukała Gio. Wracają chłopaki, opowiadają co wyprawiali, Vico czeka na korytarzu i słyszy. Vico mówi Giovanniemu, że czekała na niego i chciała mu coś powiedzieć, ale nie wie czy to ma sens. Gio nie słucha Vico, tylko ją całować próbuje, Vico ma dość, mówi, że to dobrze, że Pilar się wtedy wtrąciła i odchodzi.

Gandia informuje Almę, że nie może pracować w szkole, bo się Mendiola nie zgodził.

MyMki wracają do szkoły, Vico się cieszy, że się pogodzili. . Potem Mia idzie do Celi, mówi, że chce z nią porozmawiać, ale do tej pory nie mogła, bo była w domu. Wyjaśniają sobie wszystko.
Celina przeprasza Mię. Mia Celinę też, że za bardzo zajęła się Miguelem i ją odstawiła na boczny tor. Podoba jej się Alex i chętnie bliżej go pozna. Proponuje, by sie we czwórkę wybrali do jakiejś knajpki. Ona, Alex, Mia i Miguel. Pogodzenie obserwuje wkurzone Top Girls.

Rocco znów prowokuje Gio "supermachita" Informuje go o nagraniu.

Rob prosi Almę, by załatwiła Sol jakieś spotkanie z agentem od modelek, bo jej to obiecała jak zostawi Diego. Mówi, że chce się tamta modelingu uczyć. Alma wpada na genialny pomysł. By prowadzić z dziewczynami zajęcia ze stylu, nauki ubierania się, makijażu i prezentacji.
Potem, jak Alma rozmawia z Galią Pascula boi się, że Alma coś wspomni Galii o ich dawnym romansie. Każe Alicii w jakikolwiek sposób przerwać ich rozmowę.

Na lekcji wszyscy cieszą się z pogodzenia MyMków. Diego prosi Rob na stronę, daje jej okulary mówiąc, że zostawiła to w jego mieszkaniu. Obserwuje tą scenkę stojący przy tablicy zszokowany Tomas. Tomas wyciąga wniosek, że skoro Rob była w mieszkaniu Diego, a on wrócił na drugi dzień, to spędziła z nim noc. Wchodzi do klasy Gandia z ogłoszeniem, także Hilda ubrana na kolorowo. Mówi, że zrozumiała, iż życie jest piękne i trzeba się nim cieszyć.

Diego jest wezwany do odpowiedzi z historii. Oczywiście jest nieprzygotowany > Rob rozmawia z Jose, Hilda pyta się jej o czym rozmawiają. Rob broni się w ten sposób, że Diego głupoty opowiada. Hilda mówi skoro tak, to podejdź i mu pomóż. Rob mówi, że nie pozwoli Diego zabrać palmy pierwszeństwa i niech najpierw on odpowie. Tomas w tym czasie opowiada co widział Giovanniemu, jak na stronie Diego oddawał Rob okulary i mówił, że zostawiła w jego mieszkaniu. To było wtedy co nie wrócił na noc. Wnioskują, że w takim razie razem tą noc spędzili. Rozmowę ich podsłuchuje Inaki. Diego i Rob tymczasem cały czas plotą głupoty w odpowiedzi. Dostają chyba jedynki. Inaki mówi im, że głupoty opowiadają a Rob nie jest taka.

Alicia prosi Reverte, by pomógł jej przerwać rozmowę Almy i Galii. Reverte wywołuje Galię. Potem rozmawia z Almą o przeszłości.

Jose postanawia zrobić Teo niespodziankę i odnajduje szpital w którym jest jego matka.

Inaki rozmawia z Robertą. Puszcza aluzje co do nowych plotek.

285

Inaki chce powiedzieć Robercie o plotce na temat rzekomej wspólnej nocy jej i Diega, ale rezygnuje, podbiega Alma. Alma urabia Robertę, by zgodziła się jej pracę w szkole. Obiecuje jej, że pomoże Sol i skontaktuje ją z jakimś agentem. Rob zgadza się na lekcje.

Teo i Santos graja w tenisa, Santos zauważa Lupitę i dostaje piłką. Teo pyta co się stało Santos mu mówi, jak bardzo Lupita mu się podoba, Teo za to jaka jest wspaniała i że jeśli ona odwzajemni jego uczucie to jest szczęściarzem. Santos zauważa że Teo jest dziwnie smutny, ten odpowiada, że coraz gorzej układa mu się z Jose.

Tymczasem przychodzi do niego Jose i mówi mu, że odnalazła jego matkę. Mówi mu, że Roberta jej pomogła, a ona chciała zrobić dla niego coś, o czym marzy, bo go bardzo kocha.

Lupita rozmawia z Miguelem, opowiada jak brakuje jej śpiewania. Liczy, że teraz jak miedzy Robertą i Diegiem jest rozejm, po oddaniu części władzy Rob, może od nowa coś się ruszy. Że się w końcu dogadają.

Miguel mówi o tym Mii, że razem z Lupitą marzy im się pogodzenie DyR i powrót zespołu. Mia mówi Migowi, że ma nową piosenkę, może ten wspólny śpiew pomoże im podjąć właściwą decyzję. Prosi Miguela by razem z nią zaśpiewał. Cudnie śpiewają Aun Hay Algo Ich pocałunek po piosence jest równie śliczny i słynny Idą także do Martina podziękować mu za pomoc w ich pogodzeniu się i za wstawiennictwo, dzięki któremu odwieszono Miguela. Martin mówi im, że się cieszy, że sobie wszystko wyjaśnili i że są razem. Dostaje piękne czekoladki.

Roberta myśli o tym samym, czyli występach RBD. Łapie Diego i namawia go do powrotu do wspólnych prób, Diego nie mówi nie.

Tomas opowiada co zauważył na historii, pyta się Diegita co miedzy nimi zaszło. Diego odpowiada, że nic, Roberta wróciła do szkoły, tylko okulary zgubiła.

Pascual boi się, że Alma powie o ich romansie Galii. Alma mówi mu by się nie obawiał. Pascula w ogóle dziwi się, że Alma wciąż jest sama. Ona odpowiada, że chyba nie istnieje mężczyzna z którym chciałaby być, wystarczy jej córka. Jak wychodzi spotyka Reverte, przedstawia go nadchodzącemu Memo.

Lolita pomaga Biance poderwać Rocco. Udaje, że Bianca źle się poczuła i Rocco jej pomaga.

Inaki robi kolejne podejście do Roberty. Tym razem mówi, że Diego rozpuścił plotkę o tym, że spędziła z nim noc, że się kochali. Rob jest wściekła i rozczarowana. Nie może uwierzyć, że okazał się takim kłamcą, chamem i łajdakiem. Obiecuje sobie, że zapłaci jej za to. Opowiada o tym Jose i Lupicie, popierają jej zamiary.

Dziewczyny są szczęśliwe, że Alma będzie prowadzić lekcje modelingu i prezentacji.

Lola włamuje sie do pokoju Rocco i kradnie film z kamery. Puszcza w magazynku filmik. To film jaki robił Rocco o Vico. Strasznie on rani Biancę, bo uświadamia jej, że Rocco zakochał się w Vico.

Mia umawia się z Celi na wypad. Anita ostrzega ją, jak obserwuje Mię rozmawiającą z Celi, by na nią uważała. To bardzo dobra przyjaciółka, ale strasznie naiwna. Szczególnie wobec Sol.

Rob strasznie cierpi z powodu plotki, płacze. Zauważa ją Reverte, próbuje pomóc. Rob mówi, że nie jest w stanie jej pomóc. Martin jej mówi, że jak będzie to w sobie dusić, to ani sama nie pomoże, ani nikt jej nie pomoże. Rob się przełamuje i mówi mu, że jest zmęczona Diego, zmęczona jego zachowaniem. Martin przytula ja nazywa córką. Widzi tą scenkę Alma, zaczyna krzyczeć, by zostawił jej córkę.

Diego rozmawia z Tomasem, strasznie się cieszy z powrotu prób i RBD, bardzo mu tego brakowało. Jak Tomas wychodzi, Diegito wspomina wspólne chwile z Rob.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zbuntowanii.fora.pl Strona Główna -> ODCINKI / II TEMPORADA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
gRed v1.3 // Theme created by Sopel & Programosy
Regulamin